%60 klavye önerisi

Bütçe
2000
Hangi Switch alınır sizce.
Yabancılarda şu thock denen olaya hangi swwitch daha yakındır.

Attığım ilk mesajda Yellow önerdim. Yellow alınır TH66 Pro için en iyisi o zaten thock bir switchtir. Geldiğinde bile o thockluğu fark edersiniz. Bir de içini açıp tape Mod'da yapabilirsiniz bende de var aynısı yakın zamanda yapmayı düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Attığım ilk mesajda yellow önerdim. Yellow alınır TH66 Pro için en iyisi o zaten thock bir switchtir. Geldiğinde bile o thockluğu fark edersiniz. Bir de içini açıp tape Mod'da yapabilirsiniz bende de var aynısı yakın zamanda yapmayı düşünüyorum.

Sağ ol çok teşekkürler.:kalp:

Asla alınmaz. Rezalet kalitede bir klavye. Maksimum 5-6 aya bozuluyor paranız cebinizde falan kalmıyor. Yay sesi mi dersiniz malzeme kalitesinin kötülüğü mü dersiniz say say bitmez.

@Kaan Diktaş @Error @Endless Kaan

Clear Black Case çünkü ışığı ve klavyeyi daha iyi gösteriyor. Gateron Pro Yellow ise bu klavye için en iyi seçenek.
Sol altta rewards bölümü var oraya mail girin ve ardından diğer maile gelen yönlendirmeyle 10 dolarlık kuponu alın. @egecabbar
Hocam kuponu nasıl alıcaz yapamadım?

Hocam kuponu nasıl alıcaz yapamadım?
Epomakerin sitesine girdikten sonra sol altta Rewards bölümü var oraya girince alt tarafta arkadaşını davet etmek için bir bölüm var oradan maile basıp 2. bir mail adresinizi giriyorsunuz sonra size mail geliyor yönlendiriyor. Aşamaları sırayla görsel attım. Send email'e bastıktan sonra oraya girdiğiniz maile sizi yönlendirmek için bir bölüm geliyor. Ondan sonrasını da halledersiniz diye düşünüyorum hatırlamadığım için.

Dosya Ekleri

• 1712521348276.png
    1712521348276.png
    113,1 KB · Görüntüleme: 6
  • 1712521366811.png
    1712521366811.png
    17,2 KB · Görüntüleme: 9
  • 1712521393669.png
    1712521393669.png
    30,7 KB · Görüntüleme: 8

Yeni konular

Geri