60 Mbps VDSL altyapı için internet sağlayıcısı önerisi

MuzTea

Centipat
VDSL altyapım var hangi internet sağlayıcısını alacağım konusunda kararsız kaldım. TurkNet'in müşteri hizmetleri olmaması beni başka markalara bakmaya yöneltti. GIBIRNet'in şikayet varda puanları gayet iyi. Netspeed'e baktım fiyatları makul Superonline'a baktım ama çok pahalı geldi. Vodafone'da kesintiler oluyor diye okumuştum bana yardımcı olursanız sevinirim.

TurkNet'in müşteri hizmetleri olmaması
Bunu kim söyledi?

TurkNet'i yaklaşık 7 aydır kullanıyorum ve çok fazla sorunum olmadı. Ufak tefek sorunlar olduğunda desteğe yazdım ve 10 15 dakika içerisinde sorunlarım düzeldi.

Kesintilerin olması size internet sağlayan firmalardan değil sizin altyapınızdan kaynaklı olur.
Benim tercihim TurkNet üzerine olurdu.
Gıbırnet'in verdiği hizmeti çok bilmediğimden konuşmak doğru olmayacaktır.

Bunu kim söyledi?

TurkNet'i yaklaşık 7 aydır kullanıyorum ve çok fazla sorunum olmadı. Ufak tefek sorunlar olduğunda desteğe yazdım ve 10 15 dakika içerisinde sorunlarım düzeldi.

Kesintilerin olması size internet sağlayan firmalardan değil sizin altyapınızdan kaynaklı olur.
Benim tercihim TurkNet üzerine olurdu.
Gıbırnet'in verdiği hizmeti çok bilmediğimden konuşmak doğru olmayacaktır.
Cümlelerinizin çoğu yanlış bence TürkNet'te evet bir destek var fakat müşteri hizmeti yok.Ayrıca kesinti olması genellikle altyapıdan kaynaklı olsa bile İSS'den olamaz diye bir şey yok.

TürkNet'te evet bir destek var fakat müşteri hizmeti yok
Herhangi bir sorun olduğunda Türk Telekom'dan geliyorlar orası ayrı mevzu tabii.
Ayrıca kesinti olması genellikle altyapıdan kaynaklı olsa bile İSS'den olamaz diye bir şey yok.
İSS'den dolayı pek fazla kopma yaşayan kişi görmedim. Olabilitesi var mı tabii ki var fakat bu sorunlar altyapıdan kaynaklı oluyor çoğunlukla.

VDSL altyapım var hangi internet sağlayıcısını alacağım konusunda kararsız kaldım. TurkNet'in müşteri hizmetleri olmaması beni başka markalara bakmaya yöneltti. GIBIRNet'in şikayet varda puanları gayet iyi. Netspeed'e baktım fiyatları makul Superonline'a baktım ama çok pahalı geldi. Vodafone'da kesintiler oluyor diye okumuştum bana yardımcı olursanız sevinirim.
Netspeed kullanıyorum, memnunum. Yurt dışı çıkışlarında TurkNet'ten daha az ping veriyor. Yurt içi belki TurkNet iyidir onu bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı