60 $ Oyuncu Kulaklığı

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Merhabalar. 1 hafta içinde Amazon.com'dan bir kulaklık almak istiyorum. Aklımda 3 model var:
  • Razer Kraken Pro
  • SteelSeries Siberia v2
  • Logitech g430

Bu 3 model arasında kaldım. Ses kartı olarak pek kaliteli bir şey kullandığım söylenemez. Sanırım SteelSeries'in içinde dahili ses kartı var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Not: Kulaklık oyun için alınacak. Moba RPG ve FPS tarzı her oyunu oynuyorum.

Kraken Pro sahibi olarak tavsiye ederim ama Siberia v2 de düşünülebilir bence. Kalite olarak fazla fark olacağını sanmam fakat Kraken Pro da ses kısıp açma, mikrofon kapatma gibi şeyler yok. V2 de varmı tam bilmiyorum ama alırken bunu da göz önüne bulundurmanı tavsiye ederim.

Mikrofon kalitesi benim için gerçekten önemli ve bana V2 daha kaliteli gibi geldi bu konuda.

Sorunuz için yeni konu açmalısınız. Ayrıca kulaklık iyi olsa bile o kadar fiyat farkı olamaz. Siteyi araştırın derim.

Amazon'da Razer Kraken Pro'nun bir kaç modeli var. Green ve Black gibi. Aralarında 12 $'lık oynamanın sebebi sadece rengi mi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı