60 Seconds zamlandı!

hellomister

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Maalesef 60 Seconds zamlandı. Daha öncesinde kaç kere 10TL'nin altına düştü fakat bu tür oyunlarla ilgilenmediğim için almamıştım. İlgilenenlere geçmiş olsun.

Gram üzülmedim, halk kendisi böyle olmasını istedi. Zamlanmayan oyun kalmayacak.

16,00TL < < < 89,00TL.

Son düzenleme:
Maalesef 60 Seconds zamlandı. Daha öncesinde kaç kere 10TL'nin altına düştü fakat bu tür oyunlarla ilgilenmediğim için almamıştım. İlgilenenlere geçmiş olsun.

Gram üzülmedim, halk kendisi böyle olmasını istedi. Zamlanmayan oyun kalmayacak.

16, 00TL < < < 89, 00TL.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

16, 00TL < < < 89, 00TL.

Hayır suç tamamen Steam'ın. Kuru ellemese zamlanmazdı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Siyaset karıştırmayın ak parti modeumu açmayayım bugün.

16, 00TL < < < 89, 00TL.

Geçenlerde iki oyunu toplam 14 mü ne olmuştu.

5 6 lira civarına iniyordu diye hatırlıyorum zamlanmadan önce şimdi de %90 indirim falan alıp o civarlara iner gene sadece baz fiyatı artırmışlar diye yorumladım.

Geri
Yukarı