60 TL Klavye Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

317678

Hectopat
60 - 80 lira arası klavye önerir misiniz?
Yazı yazıp ufak oyunlar oynayacağım. Bazen 5 tuşa aynı anda basmak gerekiyor, ışık olup olmaması önemli değil. Gecikme vb. hiç anlamadığım şeyler, laptop klavyesinden daha az gecikmeli olması mümkün mü bilmiyorum. Laptop klavyesinden (2008 model sıradan laptop) geçtiğimde eşekten ata binmiş gibi olur muyum?

60 - 80 lira arası klavye önerir misiniz?
Yazı yazıp ufak oyunlar oynayacağım. Bazen 5 tuşa aynı anda basmak gerekiyor, ışık olup olmaması önemli değil. Gecikme vb. hiç anlamadığım şeyler, laptop klavyesinden daha az gecikmeli olması mümkün mü bilmiyorum. Laptop klavyesinden (2008 model sıradan laptop) geçtiğimde eşekten ata binmiş gibi olur muyum?
O fiyata klayve var mı ki :D

Şöyle Düşünmek Gerekirse, Dediğin Fiyat Aralığında 2. Çap Klavye Alırsın Örnek Vermek Gerekirse Piranha 2345, Everest KB-840 gibi Klavyeleri Alırsın Onlardanda Çok Birşey Bekleme Buarada Sanırım Bu Klavyeyi Oyunlar İçin Kullanacaksın Değilmi ?

O fiyata klayve var mı ki :D

Yoksa bütçe artırırım.
Şöyle Düşünmek Gerekirse, Dediğin Fiyat Aralığında 2. Çap Klavye Alırsın Örnek Vermek Gerekirse Piranha 2345, Everest KB-840 gibi Klavyeleri Alırsın Onlardanda Çok Birşey Bekleme Buarada Sanırım Bu Klavyeyi Oyunlar İçin Kullanacaksın Değilmi ?

Evet fakat ışıksız olup güzel olan klavyeler vardı diye hatırlıyorum, liranın değeri azaldığında hepsi zamlanmış olmalı.

Bütçe en son ne olur hocam? Ucuz ama kaliteli denebilicek 135 TL'ye Bloody B120 var mesela.

Eğer ki laptop klavyesiyle arada uçurum varsa 150 lira veririm.
Bloody B120 nasıl diye bir konu açıp beklentilerini yazarsan yardımcı olabilirler. Kendim kullanmadım ancak çok öneriliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı