60 TL kuponla Cyberpunk alınır mı?

Hocam kusura bakmayın da çok saçma bir nedenmiş.

Cyberpunk sevmem, çok da gömerim ama 64 TL'ye alınır. Al geç oyna.

Steam böyle indirimler yapsa Steam'den alırız. Epic yapıyor Epic'ten alırım. Sırf Steam'de bak ben şu oyunu oynuyorum, bunun ekran görüntüsünü paylaşıyorum millet de görsün diye oyun oynamıyorum ben. Herkesin tercihleri farklıdır.

Hocam içimde kaldı sormak istiyorum. Ben Metro Exodus'u Torrent'den indirip yarısını oynamıştım sonra PC'yi sıfırladım gitti. 94 TL'ye alınır mı hangi oyun mantıklı?

Bende onu düşünüyorum hocam. Bu oyuna öyle ya da böyle illaki güncelleme gelecek.

Neden ki hocam çok mu kötü?
Ben distopik evren aşığı bir adamım oyunu steamden ön siparişle alan adamlardan biriyim. Oyun baştan aşağı hayal kırıklığı. Optimizasyon sorunları ve buglar bitmiyor. Her şeyi geçtim oyun tek düze geçiyor ortada bir illüzyon var ama her şey aynı karakter hikayeleri çöp oyuna rpg diyorlar çöp. Cyperpunk oyun dünyasının en rezalet, en balon oyunu!

Ben distopik evren aşığı bir adamım oyunu Steam'den ön siparişle alan adamlardan biriyim. Oyun baştan aşağı hayal kırıklığı. Optimizasyon sorunları ve buglar bitmiyor. Her şeyi geçtim oyun tek düze geçiyor ortada bir illüzyon var ama her şey aynı karakter hikayeleri çöp oyuna RPG diyorlar çöp. Cyberpunk oyun dünyasının en rezalet, en balon oyunu!

Hocam üstte yazdığım gibi daha önce Torrent'den Metro Exodus'un yarısını bitirmiştim sonra silindi. 94 TL'ye güzel bir tercih olur mu kuponla 34 TL'ye geliyor.

Metro serisi efsane exodus oyunu da gayet güzel seriyi oynadıysanız tavsiye ederim.

Hocam last light Redux'u Epic sayesinde beleşe bitirmiştim bu yılın başı. Ama dediğim gibi exodusun yarısına kadar geldim ve hala alınır mı? Exodus u izleyerek bitirebilirim yanında Cyberpunk hiç izlemedim bilmiyorum. Ama düşüncenizi benimle paylaşın?
1.00 sürümünü mü oynuyorsun hala? 1.23'den beri herhangi bir optimizasyon sorunu yaşamadım, buglar ise çok nadir çıkıyor artık.
Hocam cyberpunk hakkında neredeyse hiçbirşey bilmeyen bir adamım. Hikayesiyle, oynanışıyla vb. 64 TL ye en iyi seçenek mi?

1.00 sürümünü mü oynuyorsun hala? 1.23'den beri herhangi bir optimizasyon sorunu yaşamadım, buglar ise çok nadir çıkıyor artık.
Optimizasyon bir nebze, buglar eh işte denilecek kadar düzelmiş oyunda ama hala 5 kuruş para verilmemesi taraftarıyım. Birde hocam 6600xt ile biraz daha rahatsınız ama orta sengmentin yüzünü güldürmüyor oyun. Her şeyi geçtim oyun kötü. Fazla makyajlanmış, cilalanmış içi boş bir dünya. Oyunu ben duyurdukları seneden itibaren takip ettim o yüzden ben de ki hayal kırıklığı çok oldu. CDRP vadettiği hiç bir şeyi vermedi. Ne önerilen sistem ayarlarını, ne içeriği, ne oynanabilirliği.

Geri
Yukarı