60 TL kuponla Cyberpunk alınır mı?

Optimizasyon bir nebze, buglar eh işte denilecek kadar düzelmiş oyunda ama hala 5 kuruş para verilmemesi taraftarıyım. Birde hocam 6600xt ile biraz daha rahatsınız ama orta sengmentin yüzünü güldürmüyor oyun. Her şeyi geçtim oyun kötü. Fazla makyajlanmış, cilalanmış içi boş bir dünya. Oyunu ben duyurdukları seneden itibaren takip ettim o yüzden ben de ki hayal kırıklığı çok oldu. CDRP vadettiği hiç bir şeyi vermedi. Ne önerilen sistem ayarlarını, ne içeriği, ne oynanabilirliği.
Dlc'ler olsun sonraki büyük güncelleme olsun oyunu daha oynanabilir yapar bence. Bu fiyatları bir daha göreceğimizi pek sanmıyorum.

DLC'ler olsun sonraki büyük güncelleme olsun oyunu daha oynanabilir yapar bence. Bu fiyatları bir daha göreceğimizi pek sanmıyorum.

Hocam exodus mu Cyberpunk mı önerirsiniz? Üstteki yazdıklarımı da göz önünde bulundurarak.

Hocam Byberpunk hakkında neredeyse hiçbir şey bilmeyen bir adamım. Hikayesiyle, oynanışıyla vb. 64 TL ye en iyi seçenek mi?

Ben gayet keyif aldım 64 TL'ye fazlasıyla değecektir diye düşünüyorum. Hikaye, bolca yan görev, tasarımlar, araçlar, silahlar ıvır zıvır güzel vakit geçirtiyor. Yalnız 1x8 GB RAM kullanman kötü olmuş. Yoksa sistemin güzel bu oyun için;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Optimizasyon bir nebze, buglar eh işte denilecek kadar düzelmiş oyunda ama hala 5 kuruş para verilmemesi taraftarıyım. Bir de hocam 6600xt ile biraz daha rahatsınız ama orta sengmentin yüzünü güldürmüyor oyun. Her şeyi geçtim oyun kötü. Fazla makyajlanmış, cilalanmış içi boş bir dünya. Oyunu ben duyurdukları seneden itibaren takip ettim o yüzden ben de ki hayal kırıklığı çok oldu. CDRP vadettiği hiç bir şeyi vermedi. Ne önerilen sistem ayarlarını, ne içeriği, ne oynanabilirliği.

5500 XT kullanırken de rahattım aslında, yalnız işlemci bakımından ağır oyun. 1500X bayağı can çekişiyordu ama 3300X tam isabet oldu bu oyuna. Tekli çekirdek gücü düşük kalınca bayağı bir çöküyor.

Tabii şimdi oyunun eksikliklerini ben de biliyorum. Siberpunk temasını, filmlerini her zaman sevmişimdir. Oyun eksik mi? Evet. 30 dakikalık oynanış videosunda biz söz verdiklerini yapmadılar, RPG etiketini kaldırdılar mı? Evet. Oyun çok daha güzel olabilirdi, tanıttıkları şey mükemmeldi ama bize verdikleri ortalamanın bir tık üzerinde bir oyun oldu (bug, sıkıntılı çıkış hariç). Ama bazı yan görevlerin ne kadar uzun ve detaylı olduğunu biliyorsun. Belki buradan çeşitli DLC'ler, daha iyi RPG deneyimi getirebilirler önümüze.

Ben gayet keyif aldım 64 TL'ye fazlasıyla değecektir diye düşünüyorum. Hikaye, bolca yan görev, tasarımlar, araçlar, silahlar ıvır zıvır güzel vakit geçirtiyor. Yalnız 1x8 GB RAM kullanman kötü olmuş. Yoksa sistemin güzel bu oyun için;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

5500 XT kullanırken de rahattım aslında, yalnız işlemci bakımından ağır oyun. 1500X bayağı can çekişiyordu ama 3300X tam isabet oldu bu oyuna. Tekli çekirdek gücü düşük kalınca bayağı bir çöküyor.

Tabii şimdi oyunun eksikliklerini ben de biliyorum. Siberpunk temasını, filmlerini her zaman sevmişimdir. Oyun eksik mi? Evet. 30 dakikalık oynanış videosunda biz söz verdiklerini yapmadılar, RPG etiketini kaldırdılar mı? Evet. Oyun çok daha güzel olabilirdi, tanıttıkları şey mükemmeldi ama bize verdikleri ortalamanın bir tık üzerinde bir oyun oldu (bug, sıkıntılı çıkış hariç). Ama bazı yan görevlerin ne kadar uzun ve detaylı olduğunu biliyorsun. Belki buradan çeşitli DLC'ler, daha iyi RPG deneyimi getirebilirler önümüzde.

Hocam ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Babama dil dökerek PC'yi aldığım için bir yerden kısmak zorunda kalmıştım.

Hocam üstte yazdığım gibi daha önce Torrent'den Metro Exodus'un yarısını bitirmiştim sonra silindi. 94 TL'ye güzel bir tercih olur mu kuponla 34 TL'ye geliyor.
Exodus'u tam olarak nerede bıraktınız bilmiyorum ama yarısı dediğinize göre birkaç saat daha hikayesi kaldı. Exodus çok güzel bir oyun ancak kaldığınız yerden devam edip hemen bitireceğinizi düşündüğümüzde bence mantıklı seçim olmaz şimdilik.

Yerinizde olsam Cyberpunk alırdım, bir süre sonra indirim zamanı Exodus'u DLC'ler ile birlikte alıp baştan başlardım.

Steam böyle indirimler yapsa Steam'den alırız. EPIC yapıyor EPIC'ten alırım. Sırf Steam'de bak ben şu oyunu oynuyorum, bunun ekran görüntüsünü paylaşıyorum millet de görsün diye oyun oynamıyorum ben. Herkesin tercihleri farklıdır.
Aynen öyle. 300 TL' ye RDR2, Cp2077, Valhalla, Metro Exodus aldım. Steam yaparsa böyle indirim alırız ama hayatta kupon vb. uygulamalar yapmaz. İnsanlar oynadığım oyunu görecek diye fazladan para vermem bu şartlarda.

Aynen öyle. 300 TL'ye RDR2, CP2077, Valhalla, Metro Exodus aldım. Steam yaparsa böyle indirim alırız ama hayatta kupon vb. uygulamalar yapmaz. İnsanlar oynadığım oyunu görecek diye fazladan para vermem bu şartlarda.

Hayırlı olsun hocam. Şu dönemlerde ilaç gibi gelir. Umarım Cyberpunk'da bana ilaç olur. 😁
Exodus'u tam olarak nerede bıraktınız bilmiyorum ama yarısı dediğinize göre birkaç saat daha hikayesi kaldı. Exodus çok güzel bir oyun ancak kaldığınız yerden devam edip hemen bitireceğinizi düşündüğümüzde bence mantıklı seçim olmaz şimdilik.

Yerinizde olsam Cyberpunk alırdım, bir süre sonra indirim zamanı Exodus'u DLC'ler ile birlikte alıp baştan başlardım.

Eğer oynadıysanız oyunun çölde geçen kısmını bitirmek üzereydim hocam. Teşekkürler ilginiz için.

Mis gibi oyun, alınır.
Ben distopik evren aşığı bir adamım oyunu steamden ön siparişle alan adamlardan biriyim. Oyun baştan aşağı hayal kırıklığı. Optimizasyon sorunları ve buglar bitmiyor. Her şeyi geçtim oyun tek düze geçiyor ortada bir illüzyon var ama her şey aynı karakter hikayeleri çöp oyuna rpg diyorlar çöp. Cyperpunk oyun dünyasının en rezalet, en balon oyunu!
Oyundan beklentiniz neydi anlamadım teknik sıkıntıları hepimiz şikayet ediyoruz fakat hikayesi iyi RPG elementleri de yeterli fakat çıkmadan önce anlatılan kadar detaylı değil açık dünya için çok şey vaad edildi ama bunlar oyunda yok. Boş toxic bir yorum olmuş çöp diyeceğinize neden beğenmediğinizi açıklarsanız oyunu alacaklara fikir verebilirsiniz.

Tabii şimdi oyunun eksikliklerini ben de biliyorum. Siberpunk temasını, filmlerini her zaman sevmişimdir. Oyun eksik mi? Evet. 30 dakikalık oynanış videosunda biz söz verdiklerini yapmadılar, RPG etiketini kaldırdılar mı? Evet. Oyun çok daha güzel olabilirdi, tanıttıkları şey mükemmeldi ama bize verdikleri ortalamanın bir tık üzerinde bir oyun oldu (bug, sıkıntılı çıkış hariç). Ama bazı yan görevlerin ne kadar uzun ve detaylı olduğunu biliyorsun. Belki buradan çeşitli DLC'ler, daha iyi RPG deneyimi getirebilirler önümüze.
Yani hocam ortalamanın üzerinde ki görüşünüze ben katılmıyorum açıkçası neden derseniz, beklentiyi yükselttikleri için derim. Ayrıca yorumunuzdan anladığım kadarıyla sizde benim gibi Blade Runner, Total Recall, yenilerden Altered Carbon gibi yapımları seviyorsunuz. Ben bu yapımlardan sonra Cyberpunk haberi ile yandım tutuştum desem yalan olmaz ki gözüm kapalı 200 küsür lira para ödedim sorgusuz ön siparişte iken. Ama nitekim büyük bir hayal kırıklığı oldu benim için. Geçen girdim gene böyle forum da gördüm epey güncelleme gelmiş ama değişen bir şey yok, hatta bazı noktalarda nerflemeye gitmişler. Draw Distance, Distance fog falan baya düşürülmüş. Ayrıca buglar duruyordu, açık dünyası hala ölüydü. Yani oyun düzelmeyecek gibi böyle kabul edilmesi lazım ummaya, umut etmeye hiç gerek yok.

Mis gibi oyun, alınır.

Oyundan beklentiniz neydi anlamadım teknik sıkıntıları hepimiz şikayet ediyoruz fakat hikayesi iyi RPG elementleri de yeterli fakat çıkmadan önce anlatılan kadar detaylı değil açık dünya için çok şey vaad edildi ama bunlar oyunda yok. Boş toxic bir yorum olmuş çöp diyeceğinize neden beğenmediğinizi açıklarsanız oyunu alacaklara fikir verebilirsiniz.
Dostum RPG elementleri yeterli diyorsun Sen hayatında New Vegas oynadın mı? Bu oyun aksiyon oyunu diye çıkmadı RPG'diye çıktı. Boş toxic yorum diyorsun savunduğun oyundan bir habersin. Herhangi bir youtube gamplayinde, oyundan anlayan birisi nelerin beğenilmemesi gerektiğini anlar diye düşünüyorum. Sizi iyi oyunlar iyi eğlenceler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı