60 TL Oyuncu Faresi Önerisi

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, bu aralar biraz param oldu o yüzden bir fare almaya karar verdim. Öyle 40 TL'ye falan değilde 60 TL'ye almaya karar verdim, 60 TL'ye bozulmayacak, beni 1, 2 sene idare edebilecek bir fare arıyorum. Mümkünse internetten olsa iyi olur. Teşekkürler öneriler için.

Fare seçerken oynadığın oyunlara göre ve el büyüklüğüne göre seçmeni tavsiye ederim ben 2 yıl önce Everest SMX R1 aldım tavsiye ederdim ama ben aldığımda 52 TL idi şuan 77 TL ye kadar çıkmış.

80 TL kadar biriktirebilme şansınız var mı?
Maalesef şu aralar sıkışığım biraz, ama denerim 80 TL yapmayı bütçemi. A4 Bloody bakıyordum ama 2-3 sene öncesine 50 TL olan mouselar 90 TL'lere yükseltmiş.
80 TL kadar biriktirebilme şansınız var mı?
Maalesef şu aralar sıkışığım biraz, ama denerim 80 TL yapmayı bütçemi. A4 Bloody bakıyordum ama 2-3 sene öncesine 50 TL olan mouselar 90 TL'lere yükseltmiş.
Gelmesi ne kadar sürüyor? Bu fareyi çok övdüklerini duymuştum çünkü.
Trust Gxt 166 19816 Dpı Makrolu Lazer Gaming Mouse - n11.com

Daha dün sipariş verdim bu fiyat aralığında alınacak en iyi fare bana göre. Marka takıntısını bir kenara bırakıp almanı öneririm. Çok iyi özellikleri var 18 Programlanabilir tuş, Ağırlık bölmesi, 2x tıklama Ve yazılımı.
Fazla abartı geldi MOBA pek oynayan bir insan değilim ama almayı düşünüyorum güzele benziyor çünkü.

Demek istediğim 80 TL daha biriktirebilir misiniz? Uzun ömürlü olmasını istemişsiniz ve en uygun fiyatlı kaliteli farelerden birisi Logitech G102. İsterseniz bir araştırın.

Demek istediğim 80 TL daha biriktirebilir misiniz? Uzun ömürlü olmasını istemişsiniz ve en uygun fiyatlı kaliteli farelerden birisi Logitech G102. İsterseniz bir araştırın.
Şuan almam lazım çünkü Inca IMG-365 kullandım 2 sene çok temiz mouse fakat artık ömrü bitmeye başladı, çift tıklayıp beni sinir ediyor. Öncesinde INCA IMG-369 aldım mouse bozuk geldi, tutanak tutturmadığım için kabul etmediler garantiye. 44 TL boşa gitti yani. Trustta hoşuma gitti onu alabilirim, güzele benziyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı