60 TL Type-C Kulaklık Önerisi

kerem.a14

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Freelancer
Arkadaşlar, birkaç gün önce aldığım Xiaomi Mi Note 3 cihazının kulaklık girişinin Type-C olduğunu fark ettim. Elimde bu tür kulaklık olmadığı için size hangi modeli alırsam en iyisi olacağını sormaya karar verdim. Bana önereceğiniz kulaklık 60 TL sınırını aşmazsa sevinirim. Ha bu arada Bluetooth kulaklık da önerebilirsiniz.

Kulaklık giriş adının Type-C olduğundan tam olarak emin değilim. Bu sebepten bir resim bıraktım.

.
351685291_tn50_0.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet aynı telefon bende de var girişi Type-C.
Elimde çok fazla kulaklık var o yüzden Type-C kulaklık tercih etmektense şu aparatı sipariş ettim.
Tahmini Teslimat Zamanı
Bir de denemek için Bluetooth kulaklık sipariş ettim.
Tahmini Teslimat Zamanı
Evde başka teknolojik cihaz varsa Type-C girişli kulaklığa boşuna para vermeyin. İlk linkteki aparat ülkemizde de var. Ondan alın, elinizdeki kulaklık varsa kullanın.
Ayrıca kutunun içinden kulaklık aparatı çıkıyor biliyorsunuz değil mi? teyit etmek için sordum.

Evet aynı telefon bende de var girişi Type-C.
Elimde çok fazla kulaklık var o yüzden Type-C kulaklık tercih etmektense şu aparatı sipariş ettim.
Tahmini Teslimat Zamanı
Bir de denemek için Bluetooth kulaklık sipariş ettim.
Tahmini Teslimat Zamanı
Evde başka teknolojik cihaz varsa Type-C girişli kulaklığa boşuna para vermeyin. İlk linkteki aparat ülkemizde de var. Ondan alın, elinizdeki kulaklık varsa kullanın.
Ayrıca kutunun içinden kulaklık aparatı çıkıyor biliyorsunuz değil mi? teyit etmek için sordum.
Hayır kulaklık aparatı göremedim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı