60 TL'ye kadar fare tavsiyesi

CanDalkılıç

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/İngilizce Öğretmenliği/DEU
Arkadaşlar bütçem 60 TL. Araştırdım biraz A4 Tech X7 fareler uygun gibi geldi. Fakat hangi modelini alsam bir türlü karar veremedim. Bir de indirimle G300 var onu da alabilirim. 67 TL'ye düşmüş yardım edin. Çok kararsız kaldım. Genelde LOL, Dota, WOW gibi oyunlar oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar beni uzun süre idare edebilecek sağlam bir mouse istiyorum. Sizce G300 mü daha mantıklı A4 Tech X7'ler mi? İkisinde de DPI değiştirme var G300'de 2500, X7'de 3600 DPI var.

Dostum eğer benim gibi sakarsan sakın G300 alma. Bir de FPS oyuncusuysan. Neden mi? Şundan:
125191223-1-logitech_g300_gaming_mouse.jpg

Resimdede gördüğün gibi sağ ve sol tıkların yanında makro tuşları var. FPS oyuncusuysan adama ateş ederken falan o tuşa mutlaka parmağın değecektir. Çok dikkatli davransan bile parmağın rahat etmeyecektir yani tavsiye bu fareyi alma ama A4 Tech X7 fareyi öneririm o güzel fare. FPS oyuncusuysan işe çok yaracaktır.

Bence tercihin G300 olmalı kendim G300 kullanıyorum çok kullanışlı. Fiyatının hakkını fazlasıyla veren bir mouse. FPS tarzı oyunlarda da alıştıktan sonra kenardaki tuşlar hiçbir sıkıntı çıkarmaz tam tersi işine yarar. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı