65 TL'ye Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Arierz

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. 65 TL'ye kadar bütçem var. Bass daha ağrlıklı olduğu fakat tizlerin de kötü olmadığı kulaklık arıyorum.

Rock Zircon alabilirim diye düşünmüştüm fakat TeknoStore da kalmamış. Gittigidiyor ve n11'de olmasına rağmen garanti konusunda sıkıntı çıkarırlar diye yanaşmıyorum.

Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam N11'de paketi az aşınmış Sennheiser MX375 satılıyor garanti v.b konularda problemi yok oldukça fazla yorumu var, paket sizin için problem olmayacaksa bu fiyata bulabileceğiniz rakipsiz kulaklıklardan.

Sennheiser Mx 375 - Paket Hasarlı (az) - n11.com
Öncelikle önerin için teşekkürler paket önemli değil benim için bi göz atıcam incelemeler olsun.

Teknosa’da 60TL gördüğüm kadarıyla. Ben de kullanıyorum, gayet güzel bass konusunda falan;
JBL C100SIURED Kulaklık CT, IE, Kırmızı Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Fakat bass konusunda Xioami Piston serisine göz atın derim.
JBL i hiç kullanmadım güzel yorumlar okuyorum JBL de düşünmüyor değilim. Önerin için teşekkür ederim.Piston konusuna gelirsek Piston Basic kullanıyordum memnundum fakat kulaklığı hor kullanan biri olarak bana kısa dayandı. Hepsiburada üzerinden almıştım sağolsunlar onarmak yerine iade yaptılar. Bende biraz daha bütçe koyup iyi bir kulaklık almaya karar verdim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı