600.000 TL araç önerisi

Neye göre öneriyorsunuz acaba diğer araçlardan farkı nedir?

2020 çıkışlı 40bin kilometrede geniş bir bagajı var sunroofu var yarı otomatik vitesi var ve dizel örnek olarak attım benzeri araçlarada bakabilirsiniz.
Neye göre öneriyorsunuz acaba diğer araçlardan farkı nedir?

Dizel araçlar hem daha güçlü olur hem uzun yolda daha az yakıt yakar.

600 bin TL'ye 0 araç almanızı tavsiye etmem. Çünkü günümüz piyasasında kaliteli, güvenli ve sürüşü keyifli otomobillerin sıfırı minimum 1.5 milyon bandından başlıyor. Bizzat kendim de 600-650 aralığında geniş bagaj hacmine sahip minimum 2.0 motora sahip araç bakıyordum fakat ne yazık ki fiyat ve özelliklerde 10 yaşından genç araç bulunmuyor. Bu sebeple fiyatımı yukarı çekmem gerekiyor istediğim özelliklere sahip bir araç alabilmek için.

Sizin kriterlerinizde birkaç araç paylaşayım belki yararı dokunur.

Not: İlanlar temsili model ve markaları baz alıp beğendiğiniz takdir de daha güzel ve temiz ilanlara ulaşabilirsiniz.

600 bin TL'ye 0 araç almanızı tavsiye etmem. Çünkü günümüz piyasasında kaliteli, güvenli ve sürüşü keyifli otomobillerin sıfırı minimum 1.5 milyon bandından başlıyor. Bizzat kendim de 600-650 aralığında geniş bagaj hacmine sahip minimum 2.0 motora sahip araç bakıyordum fakat ne yazık ki fiyat ve özelliklerde 10 yaşından genç araç bulunmuyor. Bu sebeple fiyatımı yukarı çekmem gerekiyor istediğim özelliklere sahip bir araç alabilmek için.

Sizin kriterlerinizde birkaç araç paylaşayım belki yararı dokunur.

Not: İlanlar temsili model ve markaları baz alıp beğendiğiniz takdir de daha güzel ve temiz ilanlara ulaşabilirsiniz.
Mercedes olan gözüme hoş geldi aslında. Ama dizel olsa daha iyi olabilirdi.

Mercedes olan gözüme hoş geldi aslında. Ama dizel olsa daha iyi olabilirdi.

Dizel motor daha hesaplı yakıt tüketimi sunar fakat bakım masrafları benzinliye oranla daha pahalıdır. Ayrıca dizel araçların tümü aynı marka ve model benzinli araçlardan daha pahalı. Yakın gelecekte dizel araç üretimi duracağı için artık aldığınız aracı uzun seneler kullanmayı düşünüyorsanız bence Total hesapta benzinli almak daha karlı olacaktır.

Geri
Yukarı