600-1000cc Motosiklet Önerisi

Hocam ;

Babası motorcu diye büyük ihtimalle sürdüğünüzü varsayarak öneri yaptılar.

Yoksa kim motor sürmemesine rağmen 600 cc ve 1000 cc'lik motosikletle deneyim olamadan başlar ki ? Tabi onunla başlama hayali kurma farklıdır ama bu iş şakaya gelmez. Yani emeklemeden yürümeye geçilmez, dayak yemeden atması öğrenilmez gibi gibi gibi.

İnan çok haklısın ve katılıyorum, herkesin o şekilde öneride bulunduğunu da tahmin edebiliyorum zaten ama ufak bir detayı atlıyorsun... Türkiye’de yaşıyoruz. 😂
16 yaşındaki kuzenim ekipmansız motor sürüp, R1 hayali kuruyor, ne kadar şakaya gelmez desek de var bu tip insanlar maalesef, onlara da “Ben fıstıklı severim.” cümlesinden başka diyecek bir şey bulamıyorum açıkçası. 😂

ama ufak bir detayı atlıyorsun... Türkiye’de yaşıyoruz. 😂

Türkiye tüm işleri bozuyor zaten :mad:

16 yaşındaki kuzenim ekipmansız motor sürüp, R1 hayali kuruyor, ne kadar şakaya gelmez desek de var bu tip insanlar maalesef

Hocam ;
kuzeni uyar.
50 cc, 100 cc farketmez. Asfalt çizer affetmez de. Kendine gelsin :)

onlara da “Ben fıstıklı severim.” cümlesinden başka diyecek bir şey bulamıyorum açıkçası. 😂
Aynen öyle (y)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı