2018 1000cc SS Motosiklet Tavsiyesi

Ogzayvaz

Hectopat
Daha fazla  
SS sınıfında hangi motoru ve neden tavsiye edersiniz? Ses ve güç önemli [emoji4]

Son düzenleyen: Moderatör:
1000cc'ye kadar tecrüben varsa zaten aklında bir kaç seçenek vardır. Gönlün hangisini istiyorsa onu al.
Ben o kadar tecrübeli olsaydım karadüzen 2008 Honda 1000rr arardım. SS süreceksen bütün kontrol sende olacak.

1000cc aşırı gereksiz geliyor bana. Hararet yapacak köpek gibi içecek benzini. 600cc'ye bakmanızı öneririm.

1000cc aşırı gereksiz geliyor bana. Hararet yapacak köpek gibi içecek benzini. 600cc'ye bakmanızı öneririm.
600cc çok daha mantıklı bu ülkede ama kişi kendisini geliştirmişse o da yetmiyor.
En iyisi o 1000cc'nin yanına birde küçük scooter eklemek güzelim makinayı bakkala çakkala giderken kullanmaz hem.

Benim en çok beğendiğim model Suzuki Hayabusa, ama size tavsiyem fiyat ve parça bolluğu ucuzluğu açısından cbr 1000rr öneririm. Yakıt tüketimi haliyle fazladır. Hayabusa tercih edebilirsiniz lakin ağırlığı nedeni ile kullanımı diğerlerine nazaran biraz daha zordur. Bu tavsiyeler bilinçli bir kullanıcı olduğunuzu düşündüğümüz için verilen tavsiyelerdir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı