600-650 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
650
Takındığın tavır yanlış önce doğru konuşmayı öğren sonra gel beni eleştir arkadaş o ürünün çakması Preo'dan güzeldir demiş hiç çakma klavye kullandınızmı gelmişsiniz burada çakması daha iyi diyorsunuz ürün bilinmiyor markayı bilmeden kullanmadan konuşmayın ben K835i de biliyorum arkadaşıma bilgisayar toplarken ona almıştım tuş hissiyatına bakarsan arasında çok fark yok aydınlatma ve tasarım konusunda tabilki de Preo Logitech'e yetişemez ben burada çakma ve orijinal arasındaki farkı anlatmaya çalışıyorum tabii sizin gibi dar düşüncelilere karşı bunu anlatmak zor.

Error kardeşim dislike atmışsın neyi beğenmedin daha iyi bir önerin varsa bizimle paylaşır mısın lütfen herhangi bir art niyetle söylemiyorum şu anda yazıda anlaşılmıyor tabii ama. Crown Micro noyan ın nesi kötüymüş seninle tartışmak istiyorum veya bu fiyat bandında daha kaliteli bir ürün bulduysan paylaşta nasiplensin konu sahibi. @Error

Yanlışlıkla atmışım hocam, düşünce emojisi atacaktım. Galaxysal hocamın attığı alınabilir. Klavyeyle alakalı pek bilgi göremedim bir de.

Takındığın tavır yanlış önce doğru konuşmayı öğren sonra gel beni eleştir arkadaş o ürünün çakması Preo'dan güzeldir demiş hiç çakma klavye kullandınızmı gelmişsiniz burada çakması daha iyi diyorsunuz ürün bilinmiyor markayı bilmeden kullanmadan konuşmayın ben K835i de biliyorum arkadaşıma bilgisayar toplarken ona almıştım tuş hissiyatına bakarsan arasında çok fark yok aydınlatma ve tasarım konusunda tabilki de Preo Logitech'e yetişemez ben burada çakma ve orijinal arasındaki farkı anlatmaya çalışıyorum tabii sizin gibi dar düşüncelilere karşı bunu anlatmak zor.
Ben çakması daha iyidir nerede dedim? Ürün orijinal, çakma değil ayrıca vergi de almıyorlar yanlış bilgi vermeyin dedim. Sadece kendi söylediklerimden sorumluyum başkalarının söylediklerinden değil ve yine söylüyorum attığınız klavyenin ÇÖP olduğunu söylemek için klavye uzmanı falan olmaya gerek yok hele o klavyeyi kullanmaya hiç gerek yok. Bilginiz olmayan konularda yorum yapmayınız, insanların kafasını karıştırmayınız.

Yanlışlıkla atmışım hocam, düşünce emojisi atacaktım. Galaxysal hocamın attığı alınabilir. Klavyeyle alakalı pek bilgi göremedim bir de.

Kusura bakmayın ben biraz sert çıkıştıysam özür dilerim bu aralar sosyal sıkıntılarım varda maksat arkadaşımızı güzel bir ürün sahibi yapalım.

Teşekkürler hocam kaç günde geliyor söyleyebilir misiniz?

Pek bir bilgim yok fakat 2-3 hafta diyebilirim benim kargoyu sipariş edeli 3 gün oldu Çin'den Türkiye'ye geliyor şu an.

AliExpress üzerinden 1 ay bekler adam hem gümrük vergisi de alınıyor bunlar aüstelik çakma gelme olasılığı çok yüksek kesinlikle tavsiye etmem.

AliExpress'i sadece çakma ve kalitesiz Çin malı ürünlerin satıldığı bir yer mi sanıyorsunuz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı