600-700₺ arasında kulaküstü Bluetooth kulaklık önerisi

burakbarakli

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi forumlar. Başlıkta da belirttiğim gibi 600-700 ₺ arasında kulaküstü Bluetooth kulaklık arıyorum. Aslında kulaklığı arkadaşım kendisine alacak ama bana bir sordu ve ben de burada biraz fikir alayım istedim. Öncelikle istediği özellikler:
-Ses kalitesi güzel olsun.
-Basslar hissedilsin ama çok da abartıya gerek yok.
-Tizler basslarla uyumlu olsun yeter.
-Kulağın üstüne oturan değil de kaplayan olursa daha iyi olur.
-Aktif gürültü engelleme de olursa iyi olur.
-Ses seviyesinde istediği zaman bangır bangır dinlemek isteyen birisi.
Aslında herkesin olmasını istediği özellikler oldu ama bu fiyat aralığında en iyisi ne bilemedim. Bu arada arkadaş iPhone 6S kullanıcısı. Bulduğum birkaç ürün:
Bluedio v2, ankersoundcore life Q20, Sennheiser HD 4.40 bt, Sony WH-CH700N. Bluedio TMS modelini aktif halde kullanmaktayım bence F/P cihazı. V2'nin hiçbir yerde yorumunu bulamadım. Anker markasını ilk defa duyuyorum. Sony ve Sennheiser'in de bazı dezavantajları var. Vallaha önerileriniz için şimdiden teşekkürler. Kolay gelsin :)

Anker Q10 kullanıyorum, memnun ötesiyim. Q20 modeli daha iyisi ve aktif gürültü engelleme özellikli. Bütçem olursa muhtemelen bir sonraki kulaklığım Q20 olacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı