600-700 bin TL'ye araba önerisi

• Konuyu başlatan nef
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 3B

nef

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar piyasa malum, bu fiyatlara alabileceğim benzin Turbo, az yakan, mümkünse otomatik mümkün değilse manuel, kilometresi düşük, 2015 modelden yukarı bir araba arıyorum. Açıkçası bunlar arasinda 0.9TCe motorun kullanıldığı araçlar var. Sandero, Clio ve symbol. Benim tercihim piyasasi en hızlı olanını tercih etmek.

Megane 3, Clio 4, GOLF5-6 Dacia duster (iyi arabadır ) bunlar bazıları, golf kaliteli araba bazı modeller 2011 2012 gibi ama gerçekten temiz kullanılmış varsa motorları bayağı iyi.

Peki benim aracım 1.3 Multijet linea 2010 model, otomatik. Şu an satsam maksimum 450 ediyor. Araç az yakiyor ve araçta yok yok. Binbir türlü özelliği var en dolu paket. Buradan geçmeye değer mi bu araçlar? Ciddi manada 250 300 eklesem anca alınıyor çünkü. Bir linea parası daha ekleyecegim resmen.

Öncelikle yakıt konusunda çok net bir şey söyleyemem bu konudaki arabalar ortalama 1.0-1.6 arasında motor hacmin sahip ama ortalama bu araçlar 6-10 lt arasında yakar şehir iç ve şehir dışı olarak tabii ki şu anda kullandığınız arabaya göre avantaj ve dezavantajları olur size tavsiyem internette arabalara bakın kronik sorunları tamir masrafları dizayn konfor tasarım bunları inceledikten sonra fiyat aralığına göre bakıp kafanızda birkaç araç oluşturup alabilirsiniz.

Peki benim aracım 1.3 Multijet linea 2010 model, otomatik. Şu an satsam maksimum 450 ediyor. Araç az yakiyor ve araçta yok yok. Binbir türlü özelliği var en dolu paket. Buradan geçmeye değer mi bu araçlar? Ciddi manada 250 300 eklesem anca alınıyor çünkü. Bir linea parası daha ekleyecegim resmen.

Bence istekleri karşılıyorsa geçmeye değmez.

Aracınızdan memnunsanız değmez gibi

Bu fiyatlarin biraz ustune ciksam sıfır araba giriyor. Ayrica hem bayide düşürüyorlar hem de düşük faizli kredi avantajı var. Hadi eskiden araç yoktu millet yükseltiyordu, şimdi ne oluyorda sifir fiyatindan 200 asagiya satmaya çalışıyor millet çöp arabalarini ben anlamıyorum. Ben kendi arabama 400 bile isterken utanıyorum 2000 model Honda'lara o fiyati istiyorlar. Şu an bence araba piyasası allak bullak ben bu işten vazgeçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı