600 700 TL arası kablosuz mouse tavsiyesi

G900 kullanıyorum ve aşırı memnunum. Şarj süresi desen kolay kolay bitmiyor. Yazılımı çok kaliteli. 5 adet hafızası, her hafızada 5 adet DPI seçeneği var. G900 fareden önce çakma Razer Mamba kullanıyordum desem yeridir. Rampage Shine mıdır nedir? Böyle kendini çağ atlamış gibi hissediyorsun. Fareyi eline aldığın an kalite hissediliyor. Sağ el ve sol el kullanım için yanlardaki tuşlar düzenlenebiliyor. Şu döndürme tekerleği için bir tuş var, basıyorsun sonsuza kadar dönüyor tekerlek. Bir süre sonra alışkanlık oluyor. Space tuşu yerine ona basıyorsun ve hızlıca aşağı indiriyorsun. Daha pratikliklerini ne kadar sayabilirim ki?
Karnı acıkınca hem kendi üstündeki DPI ışığı yanıp sönüyor, hem de yazılım sana diyor "La şu bebenin garnını doyur.".
Ben G900 deyip çekiliyorum :D.

Şu Razer algısı bitse de kurtulsak. Razer eski Razer değil hocam. Emin olabilirsiniz.

Peki 900 ile 903 arasında ne fark var hocam.

903 alt kısmımda bir alıcı taşyor. Ona uygun bir Logitech MousePad aldığınızda fareyi kabloya takmadan MousePad üzerinden şarj edebiliyorsunuz.

Son düzenleme:
Bende Rival 600 var şu an herhangi bir sorunu yok.
Kronik sorun dedikleri de kauçuk aşınması bence bu bir sorun değil.
Aşınırsa yapıştırırsın olur biter.
AliExpresste kauçukları ve alt takımı satılıyor. ( kaybolursa )

Logitech markası bana çin markalarını hatırlatıyor o yüzden almak istemiyorum.Razer ve Steelseries daha başarılı bu alanda bence.
Değil. Razer tam bir çin malı Logitech kalitesi yok bence.
Ben Logitech’in mouselarını pek beğenmiyorum ama logitech kalite olarak bunlardan üstün bence. Tecrübe de var tabi...
Hocam ne zamandır kullanıyorsunuz.

2 ay falan oldu hocam, arada kontrol ediyorum oynama yok kauçuklarda.

Değil. Razer tam bir çin malı Logitech kalitesi yok bence.
Ben Logitech’in mouselarını pek beğenmiyorum ama logitech kalite olarak bunlardan üstün bence. Tecrübe de var tabi...

2 ay falan oldu hocam, arada kontrol ediyorum oynama yok kauçuklarda.

Ben kablosuz 650 olanı alacam galiba.Kauçuklar aşınırsa bir şey olmazda ama yapış yapış oluyor el diyorlar.Büyük sorun olur o zaman.

Ben kablosuz 650 olanı alacam galiba.Kauçuklar aşınırsa bir şey olmazda ama yapış yapış oluyor el diyorlar.Büyük sorun olur o zaman.
O kaçuğun yapışkanından dolayı olması lazım. Dediğim gibi benim için bu sorun değil aşınırsa yapıştırırım ya da değiştiririm kaıçukları.
Çalışmasında sorun olmadığı sürece bunlar basit şeyler.
Logitech de düşünebilirsin. Ben hiçbir ürününde sorun yaşamadım Logitech’in şu an klavye ve kulaklığını kullanıyorum. Kulaklık 3-4 yıllık Logitech G930 ve pil ömrü bile azalmadı neredeyse.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı