600-700 TL arası mekanik klavye

Nirvana.

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir önceki "300 TL'ye mekanik klavye önerisi" konumdan sonra bütçemi biraz daha yükselttim. 600-700 TL bütçem var şu an. Bu bütçeye uygun mekanik klavye önerebilir misiniz? Mavi switch olmazsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

İki klavye çok kaliteli ve hoş ama K95 alırsan uzun yıllar kullanırsın.

Ben bu bütçede Cooler Master MK750 öneririm.
Hocam merhaba, Cooler Master Mk 750 modelini 2 gün önce, biraz öncede itopyada 550 tl ye indirime giren Corsair k68 modelini sipariş çektim. İki ürünü kıyaslayıp birinden vazgeçeceğim, sence yan yana kıyaslama yaparken nelere dikkat etmem gerekir?

@Badgai Switch olarak aynılar oyun bakımından bir fark hissetmezsin diye düşünüyorum.

Malzeme kalitesi, bilek desteği, yazılım gibi konularda karşılaştırma yapılabilir.
Tamamdır hocam dediğin gibi yapar test ederim pazartesi günü, peki beğenmediğim ürünü gönderme hakkına sahip olacak mıyım? İki ürünü de teslim aldığım andan itibaren aynı gün içerisinde deneyip ürünlere ve kutularına en ufak bir zarar vermeden vazgeçmiş olduğum ürün için iade etme hakkına sahip miyim mesela bilginiz var mı alıcının hakları konusunda?

Tamamdır hocam dediğin gibi yapar test ederim pazartesi günü, peki beğenmediğim ürünü gönderme hakkına sahip olacak mıyım? İki ürünü de teslim aldığım andan itibaren aynı gün içerisinde deneyip ürünlere ve kutularına en ufak bir zarar vermeden vazgeçmiş olduğum ürün için iade etme hakkına sahip miyim mesela bilginiz var mı alıcının hakları konusunda?
Alıcı hakları konusunda çok bilgim yok ama çoğu kişi iade konusunda sorun yaşamıyor hatta kabul olmazsa işi THH'ye kadar götürüyor.

Ama bu işlemlerde İtopya biraz sıkıntı yaratabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı