600-700 TL Arası Telefon Tavsiyesi

Bence windows phone kullanan telefonların alınması için en az 1 yılı var.Bazıları diyor gelişecek ama ben bir cihazı gelişecek diye almam.Ben 520 aldım pişmanım.

Merhaba arkadaşlar,

Ben normalde sistem toplayacaktım ama lise 4 geçtim ve sınava hazırlanacağım. Babam da o parayla dershaneye yazdıracak :(

Telefonum da bozuldu zaten çok eskiydi. Şimdi ben bu bütçe ile büyük ekran telefon almak istiyorum. Telefon da küçük oyunlar oynanacak. ASUS MeMo Pad HD 7 var, sağ olsun hiç bir oyun da sıkıntı çıkarmıyor. Benim önceliğim büyük ekran olması. Lumia serisine bakıyorum. Büyük ekran ama pixel düşük. Kafama da 625 var ama onda da flash yok. Anlayacağınız sizlerden ne sonuç çıkacaksa onu alacağım.

Avea, Turkcell, Vodafone gibi yerlerden de alabilirim. Bizimkiler taksitli olunca pek bir şey demiyor :)

625 kullanıyorum , 625'de flash yok demişsin. Yanlış bilgi 625'de flash var. 512mb ram işini görür bence tek sorun bazı uygulamalar 512mb ram'de yok. Onun haricinde bütün ihtiyacını görür . Ben 625 öneriyorum.

Bu arada mağazalara gidip telefonu eline alıp incele , öyle karar verip telefon al.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı