600-700 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
600-700
Bu fiyatlara "güçlü" bir ekran kartı bulman imkansız. Ayrıca sadece ekran kartı alman yeterli değil, sisteminle uyumlu olması gerekiyor dostum. Hem yetersiz bilgiye sahipsin hem yetersiz bilgi veriyorsun 😕 2. el olarak bulabilirsen GT 1030 ama dediğim gibi sıkıntı yaşanmaması için kalan sistemi de yazmalısın.

Hocam 700 liraya ancak 2. el GTX 550 Ti, RX 460, GT1030 gibi kartlar alırsınız.
Sıfır kart istiyorsanız da 700 liraya ancak GT210 alabilirsiniz. GT710 bile 1000 lira olmuş. Bu fiyata güçlü ekran kartı imkansıza yakın.

Edit: Arkadaşın da dediği gibi sisteminizi de ayrıyetten belirtmeniz gerekiyor.

Son düzenleme:
Bu fiyatlara "güçlü" bir ekran kartı bulman imkansız. Ayrıca sadece ekran kartı alman yeterli değil, sisteminle uyumlu olması gerekiyor dostum. Hem yetersiz bilgiye sahipsin hem yetersiz bilgi veriyorsun 😕 2. el olarak bulabilirsen GT 1030 ama dediğim gibi sıkıntı yaşanmaması için kalan sistemi de yazmalısın.

Foxconn H55-MXV-le marka anakart.
2+2 4 GB RAM (8 yapmayı düşünüyorum)
Xeon X3440 işlemci.
500W FSP marka 80+ PSU.

Hocam 700 liraya ancak 2. el GTX 550 Ti, RX 460, GT1030 gibi kartlar alırsınız.
Sıfır kart istiyorsanız da 700 liraya ancak GT210 alabilirsiniz. GT710 bile 1000 lira olmuş. Bu fiyata güçlü ekran kartı imkansıza yakın.

Edit: Arkadaşın da dediği gibi sisteminizi de ayrıyeten belirtmeniz gerekiyor.

Son düzenleme:
Foxconn H55-MXV-LE marka anakart
2+2 4gb ram (8 yapmayı düşünüyorum)
Xeon x3440 işlemci
Dostum sistemin tarihi eser, satabilirsen 2. el olarak sat ve üstüne güzel bir para koyup yeni bir sistem almaya bak sakın boşa 4GB RAM daha falan ekleme. Şuan bu sistem üzerine harcayacağın parayı çöpe atıyor gibi düşün. 600-700TL'ye alacağın ekran kartında bile darboğaz sorunu yaşayacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı