600-700 TL Hava Sirkülasyonu iyi kasa önerisi

CM MB511 veya Phanteks P400S alabilirsin. Ben P400 kullanıyorum, sirkülasyonu iyi bir kasa. 6 fan takılabiliyor olması da avantaj. Azıcık planlamayla güzel oluyor :). Ama tabii MB511 de yabana atılmamalı, ön kısmının mesh olması iyi bir avantaj.

600-700 TL arası bütçem(722 TL gibi bir değer kabulümdür). Benim alacağım CM MB511 MESH bir kasaydı. Biri tavsiye etmişti: KOLINK Observatory. Sizin bildiğiniz hava sirkülasyonu daha iyi kasalar varsa önerir iseniz sevinirim.
Merhaba,

Ben aşağıda ki kasayı kullanıyorum hacim olarak, görsel olarak ve havalandırma olarak gayet memnunum. Kasada PSU yok, önde 2 arkada 1 adet rgb fan mevcut. İstenirse öne 3 tane 120mm yada 2 tane 140mm fan takabilirsin. Kasanın yan tarafı pvc değil normal cam ve çok kaliteli. Ön tarafta ki ızgaralar delikli olduğu için gayet iyi bir hava akışı sunuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı