600-700 TL kulaklık önerisi

Arkadaşlar merhaba hem mikrofonu güzel hem de güzel ses veren bir kulaklık istiyorum beni aydınlatırsanız sevinirim.

Rampage RM-K50 Select USB 7.1 RGB Mikrofonlu Kulaklık Siyah Işıklı Oyuncu Fiyatı - Trendyol Ben de bundan aldım, sesi çok fazla ve kaliteli veriyor mikrofonu ise çok güzel, sesini olduğu gibi yansıtıyor.

Adama kendim alıp denediğim bir şeyi öneriyorum, sırf Trendyol ve herkesin aldığı popüler bir kulaklık olduğu için beğenmedim atıyorsun. Kulaklık hakkında hiç bir fikrin olmadığına eminim ya da bir kere bile denemediğine. Bu bazı Techno kullanıcıları ağır triplerde. @Heimlich

Adama kendim alıp denediğim bir şeyi öneriyorum, sırf Trendyol ve herkesin aldığı popüler bir kulaklık olduğu için beğenmedim atıyorsun. Kulaklık hakkında hiçbir fikrin olmadığına eminim ya da bir kere bile denemediğine. Bu bazı Techno kullanıcıları ağır triplerde. @Heimlich

Komik. Forumda biraz dolaşın, Rampage'in düşük bütçede önerilen bir modeli bile olmadığını göreceksiniz çünkü markanın ürünleri Çin'de merdiven altı yerlerde üretilip buraya getiriliyor ve kendi logolarini basıyorlar. Kısacası kendileri bir marka bile değil. Rahatsız olduysanız beğenmedim ifadesini çekebilirim.

Ayrıca Trendyol yorumlarına bakıp ürün onermeniz daha da komik.

Komik. Forumda biraz dolaşın, Rampage'in düşük bütçede önerilen bir modeli bile olmadığını göreceksiniz çünkü markanın ürünleri Çin'de merdiven altı yerlerde üretilip buraya getiriliyor ve kendi logolarini basıyorlar. Kısacası kendileri bir marka bile değil. Rahatsız olduysanız beğenmedim ifadesini çekebilirim.

Ayrıca Trendyol yorumlarına bakıp ürün onermeniz daha da komik.

Trendyol yorumlarına bakıp mı? Okuduğunu anlamada ciddi manada problemler yaşadığına inanıyorum. Ürünü kendim aldım, kendi şahsım bu kulaklığı aldı güzel dostum. İki hafta önce saat 4:21 sularında bu ürün elime ulaştı. Taktım ve deneme testlerimi yaptım, beklediğimden çok daha iyi çıktı. Sesi inanılmaz iyi veriyordu ve ses kalitesi yüksek olmasına rağmen çok iyiydi. Tek eksiği bir süre sonra kulak ağrıtıyordu. Beni nerede üretildiği, nasıl üretildiği ilgilendirmiyor. Anladık en iyi teknoloji profesörü sizlersiniz. Ben sana diyorum ki, ben bu ürünü aldım ve şu an kullanıyorum. Performansını beğendim, arkadaşa önerdim. Ürünü kendim almasaydım dediklerinde haklısın, her neyse.

Trendyol yorumlarına bakıp mı? Okuduğunu anlamada ciddi manada problemler yaşadığına inanıyorum. Ürünü kendim aldım, kendi şahsım bu kulaklığı aldı güzel dostum. İki hafta önce saat 4:21 sularında bu ürün elime ulaştı. Taktım ve deneme testlerimi yaptım, beklediğimden çok daha iyi çıktı. Sesi inanılmaz iyi veriyordu ve ses kalitesi yüksek olmasına rağmen çok iyiydi. Tek eksiği bir süre sonra kulak ağrıtıyordu. Beni nerede üretildiği, nasıl üretildiği ilgilendirmiyor. Anladık en iyi teknoloji profesörü sizlersiniz. Ben sana diyorum ki, ben bu ürünü aldım ve şu an kullanıyorum. Performansını beğendim, arkadaşa önerdim. Ürünü kendim almasaydım dediklerinde haklısın, her neyse.

Senin üründen memnun kalmış olman başkalarınında memnun kalacağı anlamına gelmiyor. Forumda Rampage, Gamepower gibi markalar ile sorun yaşayan bir ton insan var.

Senin üründen memnun kalmış olman başkalarınında memnun kalacağı anlamına gelmiyor. Forumda Rampage, Gamepower gibi markalar ile sorun yaşayan bir ton insan var.
O zaman kimse ürün önermesin, dünyanın bir ucunda ya da bu forumda başkaları memnun kalmadı diye :D Bu işler görecelidir dostum, sen beğenmezsin başkaları bayılır. Sırf forumda ya da sağda solda bir şeyler gördün diye hiç denemediğin bir kulaklığı deneyipte kullanmış bir insana karşı kötülemen trajikomik. Seni hiç bir yerde ürün önerirken görmek istemiyorum, yoksa o ürünü beğenmeyen birilerini bulup atacağım alta. Yanlış anlama senin mantığını kullanıyorum, sonuçta birileri beğenmemiş bu yüzden kimse alamaz ya da kullanamaz o ürünü.

Ayrıca ben konu sahibine, denediğim ve tecrübe sahibi olduğum bir kulaklığı tavsiye ettim kendimce. Büyütülecek ne var bunda, her şeye burnunuzu sokuyorsunuz anlamıyorum.

Gamenote H2002D kullanıyorum. Anakartının ses kartı iyiyse sağlam bir kulaklık. Tek eksi yönü 7.1 bulunmaması. Mikrafon kalitesi fiyatına göre mükemmel. Ses kalitesi iyi denilebilir. Kafaya oturuşu çok iyi. Kafanı sıkmıyor. Orta büyüklükte kafaya sahibim. Pedleri çok yumuşak.

Hiç denemediğin bir kulaklığı başkalarının söylediği şeylere göre, hiç denemediğin bir kulaklığı sağda solda gördüğün şeylere göre kulaklığı denemiş birine karşı kötülüyorsun :D Mantık tartısına oturt bazı şeyleri, insanlardan çok etkileniyorsun gördüğüm kadarıyla. Kulaklığı denemeyen ya da kullanmayan biri olsam neyse ama sizin gibi kullanıcılar kafayı yedirtiyor insana.

Geri
Yukarı