600 700 TL kulaklık önerisi

Bütçe
700
Havit olan ürün yeni bir ürün hocam incelemelerine falan bende daha bakmadım o yüzden Gamenote olanı öneririm fakat gene de ikisini de bir inceleyin derim.

Hocam PC konusu olsa anlarımda kulaklıktan anlamam 2 hafta sürecek zaten kulaklık almam o yüzden biraz araştırıp söyler iseniz sevinirim teşekkür ederim.

Kullanıyorum alınır bu fiyata rahatlıkla.

Hocam 2038 daha iyi geldi bana.

Ne anlamda hocam ses veya rahatlık anlamında mı?

Evet bu ama eğer bütçeniz artarsa diğer attığım iki ürüne yönelin artmaz ise bunu alabilirsiniz.

Gamepower alınmaz.

Hocam atıklarınızdan en iyisi bu ise bunu alacağım bütçeyi son 900 yaptım öneri var ise bu banta alabilirim Max 900

Hocam atıklarınızdan en iyisi bu ise bunu alacağım bütçeyi son 900 yaptım öneri var ise bu banta alabilirim Max 900.

Evet atılanlar arasında ki en iyisi bu olması lazım ama @408157 hocam daha iyi bilir. Bütçe 900 olmuş hocam var mı 900 TL'ye Gamenote H2002D iyi olan bir ürün yoksa arkadaş Gamenote olan ürünümü tercih etsin.

Evet atılanlar arasında ki en iyisi bu olması lazım ama @408157 hocam daha iyi bilir. Bütçe 900 olmuş hocam var mı 900 TL'ye Gamenote H2002D iyi olan bir ürün yoksa arkadaş Gamenote olan ürünümü tercih etsin.

Evet bunu alabilirsiniz. İyi akşamlar hocam.

Geri
Yukarı