600-700 TL Kulaklık Önerisi

DuffyR0CK

Decapat
Oyun için kulaklık arıyorum, çok fazla seçenek var, hepsi de birbirine yakın kulaklıklar. Aralarında en performanslı hangisi?
  • Corsair Void PRO
  • HyperX Cloud Alpha
  • Sennheiser GSP 300
  • Asus Fusion 300
  • Arctis 5 - Arctis 7 2019

Son düzenleyen: Moderatör:
Amacın sadece oyunlar için kullanmak ise Arctis 5 2019 öneririm. 7'yi kullanmadım bilmiyorum ama aynı donanımı kullanıyorlar. Ortaya karışık müzik filan olsun dersen HyperX Cloud 2'de denedim, çok kaliteli bir üründür. Corsair Void PRO'da fena değil ama tercih sırama göre üçüncü sırada. Dediğim gibi oyun için benim tercihim Arctis 5 veya 7 olur. Zaten şu an Arctis 5 2019 kullanıyorum.

Amacın sadece oyunlar için kullanmak ise Arctis 5 2019 öneririm. 7'yi kullanmadım bilmiyorum ama aynı donanımı kullanıyorlar. Ortaya karışık müzik filan olsun dersen HyperX Cloud 2'de denedim, çok kaliteli bir üründür. Corsair Void PRO'da fena değil ama tercih sırama göre üçüncü sırada. Dediğim gibi oyun için benim tercihim Arctis 5 veya 7 olur. Zaten şu an Arctis 5 2019 kullanıyorum.
hocam sizinle irtibat kurabileceğim bir mail adresi verebilir misiniz arctis 5 ile ilgili ufak bi sohbet için

Aralarından Void Pro ve Fusion 300 modellerini direk eleyin derim. Eğer sadece oyun amaçlı alacaksanız Arctis 5 alabilirsiniz ama diğer konularda başarısız. Ben olsam aralarından GSP 300 tercih ederdim, aralarından en dengeli ses karakterine sahip olan kulaklık o.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı