600-700 TL Monitör Önerisi

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Oyun amaçlı IPS ekran istiyorum. Ölü pikselli monitör önermeyin lütfen teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Acer SA230bid 23" 4ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD Ultra İnce Fiyatı
2- ViewSonic VA2419-SH 24" 5ms (VGA+HDMI) Full HD IPS Monitör Fiyatı (Sıklıkla 650 TL'ye düşüyor. Kendim kullanıyorum oyuncu monitörü değil fakat görüntüsü cidden çok iyi)
3- Samsung LC24F396FHMXUF 4ms 60Hz HDMI/D-Sub 1800R 23.5" Full HD Curved Monitör - incehesap.com (FreeSync ile 72Hz oluyor)

Ölü pikselli monitör önermeyin derken biz nereden bilelim ölü piksel olup olmadığını? X monitörü ölü pikselli diye satılmıyor.

1- Acer SA230bid 23" 4ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD Ultra İnce Fiyatı
2- ViewSonic VA2419-SH 24" 5ms (VGA+HDMI) Full HD IPS Monitör Fiyatı (Sıklıkla 650 TL'ye düşüyor. Kendim kullanıyorum oyuncu monitörü değil fakat görüntüsü cidden çok iyi)
3- Samsung LC24F396FHMXUF 4ms 60Hz HDMI/D-Sub 1800R 23.5" Full HD Curved Monitör - incehesap.com (FreeSync ile 72Hz oluyor)

Ölü pikselli monitör önermeyin derken biz nereden bilelim ölü piksel olup olmadığını? X monitörü ölü pikselli diye satılmıyor.
1.önerdiğinizde şuan indirim var 619₺ önerirseniz alacağım hemen.

Işık sızması ve siyah renk bozukluğu ile ilgili yorumlar mevcut. Sizce nasıl Pubg için.
Pubg Mobile, BF5, BF1, Metro Exodus, ETS 2, ATS, COD serisi, The Witcher serisi gibi deneyimlerim oldu. Işık sızması sadece simsiyah ekranda 70-80 derece yandan bakılınca belli oluyor direk karşıdan bakarken görmen imkansız. Siyah renk bozukluğu kesinlikle yok. Ayarlarından oyun modunu açarsan çok daha iyi oluyor. Siyah renk ayarı da ayarlarında var. Hangisi hoşuna giderse onu seçersin.

Pubg Mobile, BF5, BF1, Metro Exodus, ETS 2, ATS, COD serisi, The Witcher serisi gibi deneyimlerim oldu. Işık sızması sadece simsiyah ekranda 70-80 derece yandan bakılınca belli oluyor direk karşıdan bakarken görmen imkansız. Siyah renk bozukluğu kesinlikle yok. Ayarlarından oyun modunu açarsan çok daha iyi oluyor. Siyah renk ayarı da ayarlarında var. Hangisi hoşuna giderse onu seçersin.
Senin ekran kartın nedir? 1.ağızdan duyduğum monitörü almam daha mantıklı. Bende 1660ti var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı