600 - 700 TL Monitor Tavsiyesi

Jack Hobs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sistemim için oyuncu monitoru almak istiyorum fakat hardcore oyuncu değilim. Hızlı tepkime süresi önemli olsa da yüksek görüntü kalitesi ve ghosting olmaması benim için çok daha önemli. Bu yüzden aklımda oluşturduğum 2 monitor bulunmakta. Sizlerin de tavsiyesi varsa çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler...

ViewSonic VX2363Smhl-W 23" 2ms (Analog+HDMI+MHL) Full HD IPS Fiyatı

Samsung 23.6

Merhaba, her iki monitörden de daha iyi oldugunu düşündüğüm;
Viewsonic 23.6 Vx2457-mhd Led Mm Monitör 2ms Siya - n11.com
Modeline bakabilirsiniz. 650TL'den 700TL'e kadar satılıyor internet üzerinde.

1070'de Fast-Sync'i de açtığınızda 75Hz de güzel bir deneyim yaşayacağınızı düşünüyorum :)

@ozgurcan112 tavsiyeniz için çok teşekkürler. Panel bazında bakarsak önerdiğiniz monitörün benim düşündüğum monitörlerden daha iyi görüntü kalitesi verebileceğini söyleyebilir misiniz?

@ozgurcan112 tavsiyeniz için çok teşekkürler. Panel bazında bakarsak önerdiğiniz monitörün benim düşündüğum monitörlerden daha iyi görüntü kalitesi verebileceğini söyleyebilir misiniz?
Hayır söyleyemem, fakat aradaki farkın anlaşılmayacak kadar düşük olduğunu söyleyebilirim :)
Ayrıca vx2457 bu sene çıkmış bir model, güncel panel kullanılıyordur diye tahmin ediyorum. ( technopat'ta incelemesi mevcut oradan da bakabilirsiniz )

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı