600-700 TL mouse önerisi

Bütçe
650 TL
600-700 TL maks bütçe, kablolu istemiyorum şu ana kadar aldığım tüm kablolular 1-1.5 yılda bozuldu. 800 TL olan G300S'de bozulunca ümidimi kestim bu kablolulardan. Mouse USB ile bağlanıp makrolu olursa sevinirim.
Amazon.com.tr Nays ile 900 TL normal 1060 TL. 600 700e kablosuz birşey bakma.

Rampage kötü mü ki? Yıllardır piyasada değil mi kalitesizler mi?
Yıllardır piyasadalar ama kalitesizler.

Cooler Master MM711 RGB Ultra Hafif Mat Beyaz Gaming Mouse | ITOPYA
Yapıştır geç.
Pardon kablosuz istediğinizi görmemişim. Ama bu fiyatta kablosuz kaliteli bir şey bulmak zor. Belki arkadaşlar bulabilir.
Omron switch ve kablolu maalesef.

Amazon.com.tr ya da Ajazz AJ099 bak. 800 TL naysla 700lere düşer.

Mouse hakkında benim önerebileceğim SteelSeries Prime var. Kendim kullanıyorum. Elin orta-küçükse al (17cm ve altı ). Elin büyükse claw grip isen yine kullanabilirsin. Sensörü SteelSeries truemove Pro. 450IPS tarama ve 50G hızlanmaya sahip. Çoğu mouse da bulunmayan iyi bir sensör. Yani avuç içinin geldiği taraf bir tık desteksiz kalmış gibi ama claw dışında elini mouse a dayıyorsan mükemmel diyebilirim. Yazılımı gayet yeterli. Belki sadece benimkinde olmuştur ama gıcırdama var kullanırken sıkıntı çıkarmıyor ses de çıkarmıyor ama aklında bulunsun istedim.

Mouse hakkında benim önerebileceğim SteelSeries Prime var. Kendim kullanıyorum. Elin orta-küçükse al (17cm ve altı ). Elin büyükse claw grip isen yine kullanabilirsin. Sensörü SteelSeries truemove Pro. 450IPS tarama ve 50G hızlanmaya sahip. Çoğu mouse da bulunmayan iyi bir sensör. Yani avuç içinin geldiği taraf bir tık desteksiz kalmış gibi ama claw dışında elini mouse a dayıyorsan mükemmel diyebilirim. Yazılımı gayet yeterli. Belki sadece benimkinde olmuştur ama gıcırdama var kullanırken sıkıntı çıkarmıyor ses de çıkarmıyor ama aklında bulunsun istedim.

Hala alınır mı? Ben makro kullanan birsiyim ama bunda tuşlar az. Ben G300 kullanıyorum ama artık eski di uygulamayı açmadığım zaman mouse tıklamıyor sadece hareket ediyor stell series Prime almayı almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı