600-700 Tl Sıkalasında Akıllı telefon Önerisi

Veli Mumcu

Hectopat
Daha fazla  
Bu konu belki defalarca açılmış olabilir. Bundan dolayı özür diliyorum. 600-700 Tl sıkalasında bir akıllı telefon almak istiyorum.
Aradığım özellikler:
-Ekran boyutu 5-5,5 inç arası olsun.
-Mümkün olduğunca ramı 1, 5 - 2 gb olsun.
-Sırf marka diye özelliksiz bir telefonda olmasın.

Bulduğum modeller:
Quatro F1453 Plus
Victor U2

İkisi arasında Quatro'nun distirbütörü daha ilgili gibi geldi ve benim aklımada yattı. Peki Sizler ne önerirsiniz?

Açıkcası Air'ide düşünmedim değil.Ama arttırılabilir hafızasını olmayışı, 1 gb ramı düşündürmüyor değil.

Evet victory hakkında pek birşey bilinmiyor ama Quatro'yu biraz araştırdım distirbütörü ilgili gibi geldi. Bu quatro bana 2 sene önceki General ' in hali gibi geldi. Telefonda oyun oynamak gibi bir derdim yok arama yapsın, Ekranı biraz büyük olsun ve arada indirdiğim filmleri rahatça izleyebileyim istiyorum. Açıkcası telefondan oyun oynamak bana sıkıcı geliyor. Bu yüzden de telefonu fazla zorlayacağımı sanmıyorum

Oyun oynamayacaksan general al sana yeter bence ram sıkıntısı var sd kart yok ama otg kablo yardımıyla filimlerini flaşa atıp izleye bilirsin. benim derdim bilindik marka al ki sonradan uğraşma. İgayin61 in dediği gibi 2. ele yönele bilirsin.

Telefondan bağımsız cebe sığacak ama ekranıda fena olmayacak bir şey. Dediğiniz gibi flash disk fikri olabilir ama o disk sonuçta telefonun dışında kalacak bu yüzden kırılma kaybolma gibi riskleri var. 2. el konusunda ise şahsi kanaatimce benim 2. ele güvenim pek yok. Sony bile olsa.

Benim fikrim ya bütceni arttır yada tanıdık güvendik birinden 2. el bir telefon al. oda olmadı general mobile air al ben genarali elime aldım gayet stabil seçim sizin. sd kartı pek sorun etmeyince bence

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı