600-700 TL'ye kadar Kulakiçi Kulaklık Önerisi

Batuhan A.

Megapat
Makaleler
26
Yer
İstanbul
Zamanımın çoğu Metro veya başka toplu taşımalarda geçiyor ve buralarda müzik dinliyorum. Sennheiser CX-300 II Precision kulaklığa sahibim fakat pek de memnun değilim. Tiz açısından fena bir kulaklık değil ama bass performansı neredeyse yok. Sizden hem bass hem de tiz konusunda başarılı bir kulaklık önerisi istiyorum. Bütçem başlıktaki gibidir, eğer aradaki farka değecek ise biraz esnetebilirim. Türkiye içi Nanokatalog hariç herhangi bir siteden alabilirim, Amazon.com'dan da öneri de bulunabilirsiniz. Mümkünse Bluetooth olmasın.

Şu an aklımda 1More Triple Driver var, sizin de görüşlerinizi almak istiyorum.

Kulakiçi kulaklık modeli 1 tane var sadece EQ olarak aynı modele alternatif vermiş Marshall kulakiçi yaz başka modeli yok 59-79 Euro diye belirtmiş

Ucuzdan pahalıya doğru şöyle birkaç öneri yapabilirim. Tahminimce bütçenize göre hangisini alırsanız alın, o kulaklıktan daha fazla tatmin edeceğini düşünüyorum. Hangi kaynağı kullandığınız ve müzikleri hangi formatta dinlediğiniz de işin içine giriyor belirli bir seviyeden sonra. Onları da belirtirseniz daha spesifik olarak durabiliriz kulaklıkların üzerinde.

Dinlediğim net bir müzik türü yok rock ve metal dışında her şeyi dinliyorum diyebilirim. Modelleri biraz bakındım, iBasso modeli fazlasıyla övmüşler. Peki site güvenilir midir?

Sennheiser Momentum nasıldır? Bu arada telefonum iPhone 7 başka bir cihazla kullanmayacağım.

Bütçenizi birazcık arttırıp, iBasso İT01'i alabilirseniz uzun yıllar sizi çok mutlu eder diye düşünüyorum. İleride bir adım daha ileri giderseniz farklı kaynaklar ile kulaklığı değiştirmeden bir seviye daha atlayabilirsiniz diye düşünüyorum. Açıkçası bu seviyelerde Sennheiser tavsiye etmem.

Site güvenilir bir site. Türkiye'de bu işler ile uğraşan ender kişilerden birinin kurduğu bir siteydi. N11 gibi sitelerde de mağazaları var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı