600-700 TL'ye kadar Kulakiçi Kulaklık Önerisi

Merhaba, bu konular hakkında benim de bilgi ve deneyim düzeyim çok üst düzey değil. Forumda oyuncu kulaklıkları ön planda olduğu için müzik kulaklıkları kısmı biraz arka planda kalıyor. Ben de bu konularda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Sorularınızı, yeni konu açarak ve beni de o konuda etiketleyerek sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Forum üyeleri tarafından alternatif öneriler ve cevaplar da gelecektir böylece. 🙂 @enesins

Üzerinden çok zaman geçmesine rağmen bir kulaklık tavsiyesi yapmak isterim. KZ AS10 5 Balanced alın paranızda performansınızda sizde kalsın.

Bende 3-4 aydır kulaklık arıyorum ama makul bir şey bulamadım önce den Senhessier'ın mm70i modelini kullanıyordum ve ses açısından cidden başarılıydı. (empedans değeri 32 ohm, altın kablo ve frekans aralığı bayağı genişti) Sony Ex650ap modeline bakmıştım onun da üretici garantilisini bulamadım (extra bass serisi olduğu için de bahanem olmuş olabilir) ama sizin bütçeniz ben den yüksek isterseniz :Sennheiser'ın Momentum IN-EAR modellerine bakın. (500-700 arası değişiyor) Sony de Hi-fi modelleri çok ama empedans değerleri düşük maalesef. (kablosuz düşünürseniz Jabra dan öneri yapabilirim)
Not:Eve geçince karşılaştırmalı atarım kulaklıkları.

Ucuzdan pahalıya doğru şöyle birkaç öneri yapabilirim. Tahminimce bütçenize göre hangisini alırsanız alın, o kulaklıktan daha fazla tatmin edeceğini düşünüyorum. Hangi kaynağı kullandığınız ve müzikleri hangi formatta dinlediğiniz de işin içine giriyor belirli bir seviyeden sonra. Onları da belirtirseniz daha spesifik olarak durabiliriz kulaklıkların üzerinde.
SoundMagic markasını çok duydum ama hiç güvenememiştim. Siz uzun vade de denediniz mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı