600-750 bin TL araba önerisi

B7 kasa Passat düşünebilirsiniz.

Passat almak istemiyorum. Parçaları çok pahalı vesaire. Birçok kişi önermiyor artık.

Rica ederim. 1.5 dCi motorlu otomatik Megane 4 tercih ederdim. Motoru zaten sorunsuz, az yakan meşhur bir motor ve piyasası da peynir ekmek gibi. Sizin içinize hangisi siniyorsa gidip test ederek bakmanız daha iyi olur, şehriniz neresi bilmiyorum ama muhtemelen bu araçlardan olduğunuz yerde fazlasıyla vardır.

Çok teşekkür ederim cevabınız için.

Insignia var bizde. Çok güzel araç temizi varsa 2016-2017 ya da düşüp 2015 model alabilirsiniz.

O modele çok yakıyor diyorlar. O yüzden kanım ısınmıyor maalesef. Var mı öyle bir şey?

Son düzenleyen: Moderatör:
Passat almak istemiyorum. Parçaları çok pahalı vesaire. Birçok kişi önermiyor artık.

Çok teşekkür ederim cevabınız için.

O modele çok yakıyor diyorlar. O yüzden kanım ısınmıyor maalesef. Var mı öyle bir şey?

Ortalama diyeyim. Ama araç güzel. Özellikle trafikte yormuyor rahat. Yol tutuşu özellikle çok güzel.

Ortalama diyeyim. Ama araç güzel. Özellikle trafikte yormuyor rahat. Yol tutuşu özellikle çok güzel.

Evet tasarımı filan da çok güzel ama 600-750 bin bandında km si az olan bulamadım pek. Otomatik dizelleri biraz pahalı sanki. 150-200 bin km iyi midir sizce? Bir de sizinkisi kaç modeldi acaba?

Passat istemiyorsanız Ford Focus da bakabilirsiniz örneğin Ford Focus 1.5 TDCI trend X 2017 modeline bakabilirsiniz.

Passat istemiyorsanız Ford Focus da bakabilirsiniz örneğin Ford Focus 1.5 TDCI trend X 2017 modeline bakabilirsiniz.

Eğer biraz dolu özellikleri olsun diyorsanız 2012 model Volvo S60'lara bakabilirsiniz.

Aslında Passat çok güzel bir araba ama hem çok yakması hem de parçalarının pahalı olması beni biraz itiyor. 600-750 bin bandında da eski bir Passat alacağımız için ne kadar mantıklı bilmiyorum çok da bilgim yok açıkçası. Yanlış olduğum bir konu varsa söyleyin lütfen.

Aslında passattın yakması ile çok korkunuz olmasın bizim bizde bir Passat bir de Jetta var ikisi de 1.6 TDI ve ikisi de şehir içinde 7-8 litre yakıyor. Ayrıca dediğim kasa o kadar eski bir kasa değil 2011-2014 yılları arasında üretilen bir kasa. 2015'ten sonrasını da bulursunuz da onlar bir tık hasarlı ve KM'si yüksek olur.

Aslında passattın yakması ile çok korkunuz olmasın bizim bizde bir Passat bir de Jetta var ikisi de 1.6 TDI ve ikisi de şehir içinde 7-8 litre yakıyor. Ayrıca dediğim kasa o kadar eski bir kasa değil 2011-2014 yılları arasında üretilen bir kasa. 2015'ten sonrasınıda bulursunuz da onlar bir tık hasarlı ve km si yüksek olur.

Anladım. Peki dizel bir Passat'ta km si en fazla kaç olmalı? Bir de 2006-2010 arası temiz Passat alınır mı?

Anladım. Peki dizel bir Passat'ta km si en fazla kaç olmalı?

Hocam 2011-2014 modeller arasından bakacaksanız eğer 200 bini geçmemiş olanlara öncelik göstermeniz çok daha iyi olacaktır. Tabii 100 binde falan bulursanız hiç kaçırmayın.

Başka biri olarak yanıtlayayım km 200 binin üzerinde olmasın 200 bin üzeri Passat üzer bu arada Egea'nın ne 1.6'sı ne de 1.4 üne yaklasmayın üzülürsünüz.

Bence Egea ve Megane'ı hiç düşünmemeli bile.

Geri
Yukarı