600-800₺ Ekipman önerileri

Gamagu

Hectopat
Önem sırasına göre kulaklık, mouse, klavye ve mousepad önerilerinize ihtiyacım var dostlar.

İstediğim özellikler ve bütçem;

Kulaklık: 7.1 Surround, nefes alan, terletmeyen ve baş ağrıtmayan, dışarıdaki sesi minimuma indirecek, mikrofonu kaliteli, ses ve basslar kaliteli, RGB fark etmez, mümkünse kablosuz da kullanılabilen bir kulaklık istiyorum. //200-400₺

Mouse: DPI değeri +3000, çok ağır veya çok hafif olmamalı, RGB fark etmez, terletmemeli, tutuş biçimime uygun olmalı ( palm grip, fingertip grip ), mümkünse yazılıma, FPS modlarına ( Core3 gibi ) ve kablosuz kullanıma da uygun bir mouse istiyorum. //200-250₺

Klavye: Mekanik, Red Switch veya sessiz başka bir Switch, RGB fark etmez, bilek destekli ( ayrı olarak tavsiye verebilirsiniz ) mümkünse makro tuşlar, multimedya tuşlarına sahip ve kablosuz da kullanılabilen bir klavye istiyorum. // 200₺

Mousepad: Büyük boyutta (içine klavye de koyabileceğim) veya normal boyutta (sadece mouse koyabileceğim) bir mousepad istiyorum. // Fiyat belirlemedim.

Aklımdakiler ürünler;

Kulaklık: SteelSeries arctric 1 Wireless Xbox Edition. (7.1’e sahip mi?)

Mause: Bloody R80 Ghost, Bloody P93 veya Bloody V7MA.

Sizce aklımdaki ürünler nasıl?

Toplamda 600-800₺ bütçem var buna göre ayarlarsanız sevinirim arkadaşlar, yani kulaklığa 400₺ diğer ürünlere 200-300₺ kalacak şekilde ( duruma göre bütçemi çok az aşabilirim ), yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Sen de bu bütçede fazla şey istemişsin.
Kulaklık: Daha ne kadar söyleceğiz? 7.1 bu kulaklıklarda gerçek değil ve hiçbir fark yaratmıyor. Tronsmart Sono Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

Mouse: Logitech G102 Lightsync Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Klavye: 200 TL ve mekanik. Bundan başka bulamazsın düzgün. Niye bu kadar beklentilerin yüksek anlamadım. Motospeed CK61 Rgb Mekanik Oyun Klavyesi Outmu Kırmızı (Yurt Fiyatı
Mousepad: MASTEK Razer Goliathus Büyük Boy Mousepad 90 X 40 cm An-2152 | Trendyol

Klavyeye önem verme ilk başta iyi bir mouse al derim. 30 liralık ışıklı klavyelerde işini görür. Ayriyeten Bloody marka Mouse'lar çoğu oyunda yasaklı.

Sen de bu bütçede fazla şey istemişsin.
Kulaklık: Daha ne kadar söyleceğiz? 7.1 bu kulaklıklarda gerçek değil ve hiçbir fark yaratmıyor. Tronsmart Sono Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

Mouse: Logitech G102 Lightsync Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Klavye: 200 TL ve mekanik. Bundan başka bulamazsın düzgün. Niye bu kadar beklentilerin yüksek anlamadım. Motospeed CK61 Rgb Mekanik Oyun Klavyesi Outmu Kırmızı (Yurt Fiyatı
Mousepad: MASTEK Razer Goliathus Büyük Boy Mousepad 90 X 40 cm An-2152 | Trendyol
40 kez daha söylesen anlayacağım kardeş, ilk defa böyle birşey gördüm ve duydum. Sanki bana karşı sürekli bu bilgileri söylüyormuşsun gibi konuşma.

Ayrıca bu fiyata fazla birşey istemedim, bu fiyatta bu özelliklerin en iyisini alabileceğim ekipmanlar istedim.

Teşekkür ederim önerilerin için.
Klavyeye önem verme ilk başta iyi bir mouse al derim. 30 liralık ışıklı klavyelerde işini görür. Ayriyeten Bloody marka Mouse'lar çoğu oyunda yasaklı.
Core 3’den dolayı mı? Hangi oyunlarda yasaklı acaba biliyor musunuz ve bu özelliği kapatarak girebilir miyiz bu oyunlara?

40 kez daha söylesen anlayacağım kardeş, ilk defa böyle birşey gördüm ve duydum. Sanki bana karşı sürekli bu bilgileri söylüyormuşsun gibi konuşma.

Ayrıca bu fiyata fazla birşey istemedim, bu fiyatta bu özelliklerin en iyisini alabileceğim ekipmanlar istedim.

Teşekkür ederim önerilerin için.
Öyle demek istemedim. Galiba kaba göründüm yazıda. Yok, gerçekten fazla şey istemişsiniz ama tabii ki de parana değecek ekipmanlar önerdim.
Core 3’den dolayı mı? Hangi oyunlarda yasaklı acaba biliyor musunuz ve bu özelliği kapatarak girebilir miyiz bu oyunlara?
Ben Bloody mouse kullanıyorum böyle bir sorun yaşamadım. Çok da önemli özellik değil zaten, merak etme.

@crazyreign Başını ağrıtmaya geldim dostum, müsaade var mı? 😂

@EgeN7 Yardımcı olabilir misiniz acaba?

Anakart konusunda çok yardımcı olmuştunuz ve Wifi özelliği bulunan anakartı satın aldım. Şimdi ise ekipmanlara ihtiyacım var, acaba yardımcı olmanız mümkün mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı