600-800 TL arası %60 klavye önerisi

Ak 680 kırmızı olanının tuşları gece kesinlikle okunmuyor yay sesi falan da var ama bu bütçede en mantıklısı bu sanırım.

Tuşların okunmaması gibi bir şikayete denk gelmedim hocam arkadaşın dediği gibi ışığını açınca gözükür.

1.png1705487118892.png

Bu bütçeye de yapacak bir şey yok hocam 850 TL'ye bunu bulmuşsun daha iyisi yok zaten aynı bütçe de 2 gün önce alsaydı Z11 vardı aynı fiyata onu önerirdim çok daha iyi bir model şimdi 1K TL oldu.

Hakikatten de öyle ya. :D

Bu bendeki Brown Switch, aldıktan 3 gün sonra kardeşime hediye edip XPG Summoner aldım.
Çok fazla yay sesi vardı he fiyatına göre değer bence ama mor renkli daha iyi olur gibi.

Son düzenleme:
Ben kırmızı olanını arkadaşa hediye etmiştim. Red Switch'i rezalet. Herhangi bir tuşa basarken tüm tuşlara basıyorsun yanlışlıkla. Alınacaksa brown alınmalı. Biz gece okunmama tarzı bir şeyle karşılaşmadık. RGB ışığını açınca okunuyordu tamamen. Keycapsleri biraz yüksekte. Tuş basarken yanlış tuşa basmanız şaşırtıcı olmuyor.

Red Switch ile ilgili yazdığınız kısmı görmemişim.
Brown da çok fena rahatsız edici yay sesi var.

Şu anda Silver Switch kullanıyorum ileride de kesin Silver Switch tercih ederim başta korkmuştum çift basma falan olur mu diye ama çok hoşuma gitti.
Silver switch alıp değiştirdiniz mi hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı