600-800 TL arası mekanik-sessiz klavye önerisi

Klavyede Outemu Gaote switch'ler bulunuyor. Gamepower'ı görüp direkt beğenmedim yapıştırmışlar. Gamepower genel olarak berbat bir marka olsa da tek tük düzgün ürünleri var. Bu da o nadir ürünlerden biri. Sessiz demeseydiniz K565R-1 Rudra alınabilirdi. İndirim alırsa da K582R'a bakılabilir.

Son düzenleme:
@6Miller8 hocam GamePower Calypso istisna bir ürün, GamePower'ın tek düzgün klavyesi kendisi. Alınabilir.

Şu ürüne de bakılabilir ama pek sessiz sayılabilir mi acaba?

@6Miller8 hocam GamePower Calypso istisna bir ürün, GamePower'ın tek düzgün klavyesi kendisi. Alınabilir.

Blue switch çok sesli diyorlar hocam :(

Klavyede Outemu Gaote switch'ler bulunuyor. Gamepower'ı görüp direkt beğenmedim yapıştırmışlar. Gamepower genel olarak berbat bir marka olsa da tek tük düzgün ürünleri var. Bu da o nadir ürünlerden biri. Sessiz demeseydiniz K565R-1 Rudra alınabilirdi. İndirim alırsa da K582R'a bakılabilir.
Birde gamepower ogre var o nasıl hocam

O kötü onu almayın, Gamepower tek iyi ürünü arkadaşın attığı Calypso, onu öneririm.
Hocam birde aynı marka aynı ürün birisi büyük enter birisi küçük enter çıkıyor nasıl anlayacaz kutuda büyük gözüküyor açıyorsun küçük çıkıyor şans mı?

Maalesef çok fazla sesi olacaktır. Ben gamepower ve rampage'nin hiç bir ürününü tavsiye etmiyorum. Bu ürünü önermeyi bende düşünmüştüm ancak sessiz bir klavye istiyor konu sahibi. Eğer bütçesi artarsa Redragon K552 önerebilirim.

Maalesef çok fazla sesi olacaktır. Ben gamepower ve rampage'nin hiç bir ürününü tavsiye etmiyorum. Bu ürünğ önermeyi bende düşünmüştüm ancak sessiz bir klavye istiyor konu sahibi. Eğer bütçesi artarsa Redragon K552 önerebilirim.

Hocam bütçe sınırını da kaldırdım artık bana sessiz
Mekanik olsun
Büyük enter olsun
Numpedli olsun!! Sayıları çok kullanıyorum
Varsa bileklik desteği yoksa önemli değil !
Hadi bakalım neler gelecek

Hocam rampage KB-R105 exhero nasıl bakabilir misin

Hocam rampage KB-R105 Exhero nasıl bakabilir misin?

Son düzenleme:
Hocam bütçe sınırını da kaldırdım artık bana sessiz
Mekanik olsun
Büyük enter olsun
Numpedli olsun!! Sayıları çok kullanıyorum
Varsa bileklik desteği yoksa önemli değil !
Hadi bakalım neler gelecek
Cidden alacaksanız önerelim. Bizi test mi ediyorsunuz?

Hocam rampage KB-R105 exhero nasıl bakabilir misin
Berbat. Rampage'in adam akıllı klavyesi yok.

Geri
Yukarı