600-800 TL arası kulaklık önerisi

Yer
İstanbul
Merhaba yeni bir kulaklık alacağım bütçemi belirttim. Bu ürünler var hangisi alınır?

Rampage RM-K3 CASHE PLUS USB 7.1 Rainbow Siyah Mikrofonlu Gaming Kulaklik | ITOPYA (Rampage olan bir ürün indirimde diye attım.)

Merhaba yeni bir kulaklık alacağım bütçemi belirttim. Bu ürünler var hangisi alınır?

Rampage RM-K3 CASHE PLUS USB 7.1 Rainbow Siyah Mikrofonlu Gaming Kulaklik | ITOPYA (Rampage olan bir ürün indirimde diye attım.)

Hepsi birbirinden kötü ve kalitesiz aralarında büyük bir fark olmaz birini al geç.

Hocam acaba 2.el tarafında bir ürün baksanız.

Hepsi birbirinden kötü ve kalitesiz aralarında büyük bir fark olmaz birini al geç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cashe Plus iyi ama hor kullanıyorsanız elinize alabilirsiniz. Düzgün kullanacaksanız Rampage alın geçin.

O Havit kulaklıklardan daha başarılı buluyorum ben cashe Plus'u.

Hor kullanmıyorum hocam şu anda da Rampage kullanıyorum 1.5 yıl önce aldım yavaş yavaş rahmetli olmaya başlıyor oda mikrofonu kulaklık çalışıyor onun dışında.

Corsair HS50 Pro/H2002P. Bütçe artarsa Razer Kraken X.

Geri
Yukarı