600-800 TL arası kulaklık önerisi

Cashe Plus nasıldır hocam indirimli fiyatıyla benim için arkadaşlarla konuşacak kadar mikrofon kalitesi olsun yeter.
Cashe Plus modelini hiç deneyimlemedim. Ancak yine de Rampage ürünlerinin geneli pek kaliteli değil. Mantıklı olan bence H2002P bütçe artmazsa.

Mikrofonu arkadaşlarla konuşmak için iyi olsun yeter.

Ses geriden geliyor ama iletişim için yeterli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayırlı olsun.

Rampage aklım eriyor hocam. Öğrenci adamım ne işime yararsa onu alırım. Sizce ne yapmalıyım? 😀 Rampage olanı almak istiyorum direk uğraşmadan. İtopya şubesine çok yakın oturuyorum. Ses kalitesi orta mikrafon kalitesi arkadaşlarla konuşcak kadar yeterli olsun bana yarar.

Rampage aklım eriyor hocam. Öğrenci adamım ne işime yararsa onu alırım. Sizce ne yapmalıyım? 😀 Rampage olanı almak istiyorum direk uğraşmadan. İtopya şubesine çok yakın oturuyorum. Ses kalitesi orta mikrafon kalitesi arkadaşlarla konuşcak kadar yeterli olsun bana yarar.
Eğer ki bütçe dostu, mikrofonu iyi bir şey arıyorsan Sharkoon RUSH ER3 al geç. EQ ayarı ile hem ses olarak hem de mikrofon olarak fiyat üstü performans verir.

Eğer ki bütçe dostu, mikrofonu iyi bir şey arıyorsan Sharkoon rush ER3 al geç. EQ ayarı ile hem ses olarak hem de mikrofon olarak fiyat üstü performans verir.

Benim aklımdan ya ramepage ya da H2002p geçiyor.

Bütçem yetmezse Rampage beni pişman eder mi hocam acaba İtopya'da ilk 14 gün iade edebiliyorum sanırım o yüzden Rampage olanı bir denemek isterim.

Son düzenleme:

Bütçem yetmezse Rampage beni pişman eder mi hocam acaba İtopya'da ilk 14 gün iade edebiliyorum sanırım o yüzden Rampage olanı bir denemek isterim.
Bütçen yetmez bile Rampagel alma. Bütçe yeterse H2002P yetmezse H2029U.

Yeni konular

Geri
Yukarı