600-850TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
600-850
bence arctis 3 alabilirsin ben aldım itopyadan hem de 2019 edition gelmesini bekliyorum 799 tl aralarından en iyi kulaklık bence elime geldiği zaman düşüncelerimi bıraya yazarım

corsair void elite 699 tl itopyada ama ilk itopyaya girdiğin zaman fiyatı artıyor oradan corsair void elite siyahı seçmen lazım (bu arada en ucuz oyuncu kulaklıkları için bence n11 ve itopyaya bak baya ucuzlar)

Son düzenleme:
bence arctis 3 alabilirsin ben aldım itopyadan hem de 2019 edition gelmesini bekliyorum 799 tl aralarından en iyi kulaklık bence elime geldiği zaman düşüncelerimi bıraya yazarım

corsair void elite 699 tl itopyada ama ilk itopyaya girdiğin zaman fiyatı artıyor oradan corsair void elite siyahı seçmen lazım (bu arada en ucuz oyuncu kulaklıkları için bence n11 ve itopyaya bak baya ucuzlar)
hocam keşke almasaydın arctis 3'ü. Ben Arctis 5 aldım ve hiç beğenmedim iade ettim. İndirim ile 850TL'ye almıştım

Evet hocam hala almadım. Teşekkürler öneriniz için. Silah sesleri yüksek falan diyorlardı var mı öyle bir sorunu. Arctis 5'te vardı
Razer blackshark V2 var bak bi istersen bildiğim kadarıyla oyuncular için çıkarılmış.

Geri
Yukarı