600 ile 1000 TL arası oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1000 TL
Cloud 2 önermem. Yazılım desteği iyi değil diyeceğim ama yazılımı bile yok! Üstelik 7.1'inin de kötü olduğunu söylüyorlar.

Razer Kraken 7.1 V2 veya blackshark V2 öneririm.
Benim tercihim blackshark V2 olurdu.

Yıllarca e-spor da en çok kullanılan kulaklığın 7.1 özelliğinin kötü olması bana mantıksız geliyor.
Yıllarca e-spor da en çok kullanılan kulaklığın 7.1 özelliğinin kötü olması bana mantıksız geliyor.

Yani sanmam kötü olduğunu ki bende kullandım iyiydi.

Nerede e-sporda en çok kullanılan kulaklık? ESL turnuvalarında Sennheiser kulaklıklar kullanılıyor. Sennheiser de bu işin piri. Bu bütçelere kulaklıklarını alamazsınız. Sennheiser'dan sonra zaten Razer geliyor Blackshark kulaklığıyla.

Şu an için konuşmadım zaten yıllarca kullanılan kulaklık dedi senelerce CS:GO turnuvalarında kullanılmıştı.
CS:GO'nun en büyük turnuvası olan ESL Turnuvalarında kullanılan kulaklığın tasarımı:
proearbuds.jpg

Bu da Razer Blackshark tasarımı:
1651338297332.png

Hadi aradaki 5 farkı bul bana. 😁
Aksine bu kulaklıkların Cloud 2'ye benzer bir tarafı yok. Neden acaba? Hani Cloud 2, CS:GO turnuvalarında kullanılıyordu?

450px-XANTARES_Dreamhack_Master_Marseille.jpg
s1mplestar.jpg

:)

Yeterli olmuştur diye düşünüyorum.
Bunlar herhangi bir CS:GO turnuvasından değil büyük ihtimalle ESEA sezon maçlarından fotoğraflar. ESEA, turnuva formatında işlese de tam olarak bir turnuva diyebileceğimiz bir oluşum değildir. ESEA sezon maçlarında da çoğunlukla Sennheiser kullanılıyor. 10 kişiden 1-2 kişi Cloud 2 kullanıyordu. Üstelik, kullanan CS:GO oyuncuları da Cloud 2'yi 7.1 aktif etmeden yani stereo olarak kullanıyordu. :D
Sürücü kalitesinden dolayı stereo performansı oldukça iyi.
ESEA sezon maçları veya bazı turnuvalarda tercih edilmesinin sebebi de 5.1 ve stereo performansı sebebiyle F/P olması. Yani, 7.1 özelliği iyi olduğu için değil. ":)"

Bunlar herhangi bir CS:GO turnuvasından değil büyük ihtimalle ESEA sezon maçlarından fotoğraflar. ESEA, turnuva formatında işlese de tam olarak bir turnuva diyebileceğimiz bir oluşum değildir. ESEA sezon maçlarında da çoğunlukla Sennheiser kullanılıyor. 10 kişiden 1-2 kişi Cloud 2 kullanıyordu. Üstelik, kullanan CS:GO oyuncuları da Cloud 2'yi 7.1 aktif etmeden yani stereo olarak kullanıyordu. :D
ESEA sezon maçları veya bazı turnuvalarda tercih edilmesinin sebebi de 5.1 ve stereo performansı sebebiyle F/P olması. Yani, 7.1 özelliği iyi olduğu için değil. ":)"

1651346416484.png

CS:GO Pro playersların 5'te 1 iCloud 2 kullanıyormuş bence azımsanıcak bir rakam değil.

1651346472918.png

Bunlarda Cloud 2 kullanan e sporcular.

Eki Görüntüle 1374608

CS:GO Pro playersların 5'te 1 iCloud 2 kullanıyormuş bence azımsanıcak bir rakam değil.

Eki Görüntüle 1374610

Bunlarda Cloud 2 kullanan e sporcular.
Üstelik, kullanan CS:GO oyuncuları da Cloud 2'yi 7.1 aktif etmeden yani stereo olarak kullanıyordu. :D
ESEA sezon maçları veya bazı turnuvalarda tercih edilmesinin sebebi de 5.1 ve stereo performansı sebebiyle F/P olması. Yani, 7.1 özelliği iyi olduğu için değil.
Kullananlar stereo olarak kullandığını söylemişim.
Sen ise 7.1 performansını konuşuyorsun? Ne alaka?

Ayrıca, tekrar söylüyorum HyperX Cloud 2 stereo olarak gayet yeterli bir kulaklık.
"Birazcık daha performans için aradaki fiyat farkına değmez" diyip Sennheiser Game Zero almayıp Cloud 2 alan çok var. Cloud 2 en iyisi olduğu için değil f/p ürünü olduğu için tercih ediliyor.

Kullananlar stereo olarak kullandığını söylemişim.
Sen ise 7.1 performansını konuşuyorsun? Ne alaka?

Ayrıca, tekrar söylüyorum HyperX Cloud 2 stereo olarak gayet yeterli bir kulaklık.
"Birazcık daha performans için aradaki fiyat farkına değmez" deyip Sennheiser Game Zero almayıp Cloud 2 alan çok var. Cloud 2 en iyisi olduğu için değil F/P ürünü olduğu için tercih ediliyor.

Sen konudan çok kopmuşsun saldırıcam diye konuyu unutmuşsun 😀 adam 1000 TL'ye iyi bir kulaklık istiyor bende e-spor düzeyinde kullanılan kulaklık diye Cloud 2 diyorum.
Ama sen hala Sennheiser falan diyorsun.

Sen konudan çok kopmuşsun saldırıcam diye konuyu unutmuşsun 😀 adam 1000 TL'ye iyi bir kulaklık istiyor bende e-spor düzeyinde kullanılan kulaklık diye Cloud 2 diyorum.
Konudan koptuğum yok. Saldırmak gibi de amacım yok. Konuyu başka yerlere çekmeye çalışan sensin.

Bu fiyata yazılım desteği çok iyi olan ve bu sayede neredeyse sınırsız özelleştirme seçeneği sunan Blackshark V2 varken gidip de yazılımı olmayan, 7.1 performansı kötü olan Cloud 2 sırf CS:GO oyuncuları kullanıyor diye ALINMAZ!

Ki e-spor oyuncuları arasında neden o kadar çok yaygın olduğunu kaç defa açıklıcam daha? Stereo performansı dolayısıyla kullanılıyor. Anlamıyorsun çünkü anlamak istemiyorsun. Hal böyleyken daha da yazmamın bir mantığı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı