600 ile 800 lira arası telefon tavsiyesi !

SMOKEALOT

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, telefonum bozulduğu için kendime yeni ve güzel bi telefon almaya karar verdim. Telefon piyasasından oldukça uzağım. Ancak I phone veya galaxy s3 tarzı telefonları bi kaç arkadaşım kullanmıştı. O yüzden o modellerden soğudum. Fiyat ve performans olarak General Mobile Discovery sıcak geliyordu ancak ''çöptür'' yorumunu okuyunca ondan da bir anda soğudum. Ancak özellikleri gerçekten bi çok telefonu sallıyor. Sony markanın modelleri ilgimi çekiyor mesela Experia L modeli dikkatimi çekti. Bu fiyat aralığında alabilecegim en iyi telefon hangisidir ? Ancak fiyat 800'ün altında olması gerekiyor. Çünkü her zaman bi üst modeli illaki daha güzeldir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kamerasının megapiksel ve çözünürlüğünün yüksek olması tercihimdir.
Batarya süresinin uzun olması aranılan özellikler arasında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yane aslında hoş bi telefona benziyor ancak 800 en üst limit. Aslında 700 veya 750 liralık birşey istiyorum ancak 50 liraya karşılık arada performans olarak çok fazla birşey verecekse 800 de verebilirim. Alternatif tavsiyelerinizi bekliyorum. Kısa zaman içinde illaki bi tane almam gerekiyor.

- - - Güncellendi - - -

SONY XPERİA RAY sizce nasıl bi telefon? Recep Abi bi forumda xperia modellerinin çok iyi olduğunu söylemişti. Bu telefon hakkında yorumlarını merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı