600 ₺ oyun konsolu önerisi

600 TL’ye o oyunları oynatacak konsol bulamazsınız. 600 TL’ye hiçbir konsolu bulamayabilirsiniz hatta.

Arkadaşlar bilgisayar için konsol almak istiyorum fakat konsollar hakkında gram fikrim yok. Oyunları konsolla oynamak daha zevkliymiş. Elden Ring, God of War gibi oyunlar oynamak için alacağım. Önerileniz varsa alabilirim. Teşekkür ederim, iyi sosyaller. Bütçe 600 ₺
600 liraya oyun konsolu değil oyun kumandaları satılıyor :d

Arkadaşlar bilgisayar için konsol almak istiyorum fakat konsollar hakkında gram fikrim yok. Oyunları konsolla oynamak daha zevkliymiş. Elden Ring, God of War gibi oyunlar oynamak için alacağım. Önerileniz varsa alabilirim. Teşekkür ederim, iyi sosyaller. Bütçe 600 ₺

Bir şey olursa diye tamiri yapılabildiği için Sony'nin PC uyumlu PS4 kolları var onlardan alabilirsin. Hem tamiri de mümkün oluyor o kolların.

Usta şunu oyun kolu yada gamepad olarak güncellesene kimse yorumunu okumadan yazıyor.Konsol diye yanlış demiş koldan bahdesiyor arkadaş sorusunu okuyun anlarsınız zaten

Geri
Yukarı