600 TL civarı grafik tableti önerisi

Bende yakında bu fiyat bandında bir tablet alacağım. Uzun bir araştırma yapmadım daha ancak uzun süredir bu işin içinde olan birinden aldığım tavsiyelere göre tabletin büyüklüğü çok mühim değilmiş çünkü çizerken zaten ortası kullanılıyormuş genellikle. Ayrıca benim için tablet ve kalem üzerindeki kısa yol tuşları önemli, çünkü zaten tuş kombinasyonları -ctrl + z gibi- için devamlı bir eliniz klavyede olacak en azından çok kullanılan bazı tuşlar ve basit kombinasyonları tablet veya kalem üzerinden yapabilmek konforunuzu arttıracaktır.
Benim şu anda aklımda "Parblo A640" var ancak dediğim gibi henüz uzun bir araştırma yapmadım.

Son düzenleme:

Tuşları olmasından dolayı ben de bunu düşünüyorum hem bir tık daha ucuz.

Bende yakında bu fiyat bandında bir tablet alacağım. Uzun bir araştırma yapmadım daha ancak uzun süredir bu işin içinde olan birinden aldığım tavsiyelere göre tabletin büyüklüğü çok mühim değilmiş çünkü çizerken zaten ortası kullanılıyormuş genellikle. Ayrıca benim için tablet ve kalem üzerindeki kısa yol tuşları önemli, çünkü zaten tuş kombinasyonları -CTRL + Z gibi- için devamlı bir eliniz klavyede olacak en azından çok kullanılan bazı tuşlar ve basit kombinasyonları tablet veya kalem üzerinden yapabilmek konforunuzu arttıracaktır.
Benim şu anda aklımda "parblo A640" var ancak dediğim gibi henüz uzun bir araştırma yapmadım.

İlk kez bu markayı duydum fazla tanınmış değil gibi YouTube'da öneren de görmedim.
Araştırma aşamasındayım şuan ama fazla kaynak yok neye göre seçilir onu bilmiyorum.

Tuşları olmasından dolayı ben de bunu düşünüyorum hem bir tık daha ucuz.

İlk kez bu markayı duydum fazla tanınmış değil gibi YouTube'da öneren de görmedim.
Araştırma aşamasındayım şuan ama fazla kaynak yok neye göre seçilir onu bilmiyorum.
Hocam Wacom un pahalı tabletleri daha profesyonel ancak bu bütçede Deco 01 V2 en uygun seçim olacaktır. Üstelik Android desteği de var V2 sürümünde.

Hocam Wacom'un pahalı tabletleri daha profesyonel ancak bu bütçede deco 01 V2 en uygun seçim olacaktır. Üstelik Android desteği de var V2 sürümünde.

Dediğiniz gibi en mantıklısı deco 01 V2 gibi geliyor üzerinde tuşların bulunması güzel bir + özellik biraz daha bakar alırım bunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz gibi en mantıklısı deco 01 V2 gibi geliyor üzerinde tuşların bulunması güzel bir + özellik biraz daha bakar alırım bunu.
Güzel cihazdır. Hem A4 boyutuna yakın bir boyutu var (çizim alanı da nispeten geniş) hem de içinden yedek uçlar, koruyucu yüzey, OTG dönüştürücü ve eldiven çıkıyor. Hassaslığı ise gayet yeterlidir.

Geri
Yukarı