600 TL ekran kartı önerisi

2. el bakma 960'a 800 lira çeken var. Sen temizinden bir 550 al keyfine bak. İlla 2. el diyorsan 350-450 arasına HD 7850 2 GB alabilirsin çoğu oyunda 750 Ti'dan iyidir. 1030'dan da %10 garanti olarak daha iyidir.

Hocam mantıksız öneriye sitem ettim. 1050Ti en azından oynanabilir bir darboğaz yapar. Siz gelip FPS oyunu oynayacak adama darboğazın âlâsını yapacak ekran kartını öneriyorsunuz.
Tamam hacım, canım kardeşim. Ben büyük düşün büyük olsun hesabı 1650s diyorum, ama para yok veya ben bu sistemi kalkındıramam derse 1050ti. Gönlü nasıl isterse

Bunu İ7 920 kullanan adama mı söylüyorsunuz? Ne yapıyorsa yapsın, banane. Düzgün ve devamlı hakiki bir sistem oluşturmak istiyorsa bunu yapması lazım. Yoksa hep fasa fiso. Ömrünü yer adamın öyle.
Ya neden anlamak istemiyorsun adam 600 TL için bir ekran kartı demiş sen gidip karta darboğaz olacağını ve bütçesini aşacağını bile bile GTX 1650 bile değil GTX 1650S öneriyorsun. Pes vallaha.

İyi günler herkese.

İşlemci: i3 2120 3.30 GHz PCI Express 2.0.

Anakart: ASUS H61M-K.

Ekran kartı: GT420 32 Bit.

8 GB RAM Windows 10

Sistemin eski olduğunu biliyorum ama şu an yeniden sistem alacak bütçem yok o yüzden sadece ekran kartımı yükseltmek istiyorum

Yüksek grafikli oyun oynamıyorum zaten Valorant CS:GO tarzı oyunları düşük ayarlarda kasmadan oynatsa yeterli

600 TL'yi geçmemek şartıyla 0 veya 2.el ekran kartı önerir misiniz?
(Şu an aklımda GT 1030 var)

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Önceliğiniz sıfır model ise rx 550 ya da gt 1030 çok rahat işinizi görür.

Ya neden anlamak istemiyorsun adam 600 TL için bir ekran kartı demiş sen gidip karta darboğaz olacağını ve bütçesini aşacağını bile bile GTX 1650 bile değil GTX 1650S öneriyorsun. Pes vallaha.
Ben adama her şeyden önce bütçe büyültmesini parasını çöpe atmamasını söylüyorum. *Paranız yoksa en kalitelisini almak zorundasınız*.

Geri
Yukarı