600 TL Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşlar R7 370 önermiş yalnız r7 370 550 TL civarlarında, ben ise Asus Gtx 950 Strix öneriyorum, R7 370'den üstün bir kartdır, Fiyatıda 600 TL

Bide bir sorum daha var.Benim bilgisiyarım son 2 aydır kendi kendini kapatıyor. Windows 10'a geçtiğimden beri.Windows 10 çok iyi ama sanırsam işlemciye fazla yük bindiriyor. Isı oyun oynarken 100 dereceyi geçiyor ekran kartıyla.Bu kapatma sorunu pusu yetersizliği mi yoksa işlemci 2 çekirdek olması mı?Cevaplarsanız sevinirim.

Eski ekran kartını kime satıcam ki? Kasper (bişey demesinler diye böyle yazdım) ekran kartının adını değiştirmiş. Bu piyasada artık çoğu kişi neyin ne olduğunun farkında.Bu sebebten kim alır ki anca anca 50 tl ye koysam alırlar oda bozulur diye.Bu arada pusu yerine işlemci almayı düşünsem hangi işlemci önerisiniz ek paket olarak?

100 dereceyim geçmesi imkansız gibi bir şey. O işlemcinin dayanabileceği azami sıcaklıktır tahminimce.

İşlemci i3 6098p tercih edebilirsiniz. Ancak bunun RAM ve anakart da gerekli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı