600 TL fare önerisi

Bütçe
600

zafher

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSİ Gaming Z RX6800 16GB -Adata XPG D41 2x8GB 3600MHz - ASUS ROG B550F - AMD Ryzen 7 5700x 3.60GHz - Cooler Master Masterlıquıd ML240L V2 RGB -CORSAIR 4000X-Corsair rm750x 80+ gold
Razer Mamba Elite, Razer DeathAdder v2, Razer Viper mini, HyperX PulseFire Haste veya sizin bir öneriniz var mı? 600 TL bütcem var, hem FPS hem MMO anlamında iyi olması lazım.

endgame gear xm1 gördüm ama emin değilim hiç duymadığım bir marka bir sorun yaratırmı?

Enddgame Gear xm1 gördüm ama emin değilim hiç duymadığım bir marka bir sorun yaratır mı?
Yeni bir model zaten. @Batuhan A. 'ın yaptığı incelemeye bakabilirsiniz. Bilindik marka istiyorsanız Deathadder V2 alın.

Hocam G502 Hero öneririm kendisi güzel bir mousedur.
şuan kendim kullanıyorum ama bana çok sorun yaratıyor hem ağır hemde birkaç beğenmediğim yanı var o yüzden g502 ye bakmayı düşünmüyorum
Yeni bir model zaten. @Batuhan A. 'ın yaptığı incelemeye bakabilirsiniz. Bilindik marka istiyorsanız Deathadder V2 alın.

tamam incelemeye bakıp kararımı vericem teşekkürler

Razer Mamba Elite, Razer DeathAdder v2, Razer Viper mini, HyperX PulseFire haste veya sizin bir öneriniz var mı? 600 TL bütcem var, hem FPS hem mmo anlamında iyi olması lazım.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre düzgün bir öneride bulunabiliriz.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre düzgün bir öneride bulunabiliriz.

En: 10 boy: 18 tutuş şeklim: Palm

Geri
Yukarı