600 TL fare önerisi

Bütçe
600

Forxane

Hectopat
Daha fazla  
Uzun süredir Logitech G300s kullanıyordum fakat zamanla çok ufak gelmeye başladı FPS oyunlarında adam vurmamı zorlaştırıyor. Çok büyük değil ama bu mousetan bir tık daha büyük mouse öneriniz var mıdır? Razer falan önerilere açığım. Bütçem 600. Mouse umun fotoğrafını bıraktım tiktoktaki çene kası yapan elemanlara benziyor

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-07_170805920.png
    resim_2022-11-07_170805920.png
    29,6 KB · Görüntüleme: 14
Kullanıyorum gayet memnunum merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin hocam.
Bende G300s kullanıyordum buna geçtim.

Fiyatı uygun hoş görünüyor.

Kullanıyorum gayet memnunum merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin hocam.
Bende G300s kullanıyordum buna geçtim.
Hocam demeyi unutmuşum mouse üzerinde makro tuşu olması daha iyi olur baktım ama pek bulamadım. Bunun yanlarında yada üstünde makro tuşu olan hali lazım. Driverından falan yapabildiğimiz.

Fiyatı uygun hoş görünüyor.

Hocam demeyi unutmuşum mouse üzerinde makro tuşu olması daha iyi olur baktım ama pek bulamadım. Bunun yanlarında yada üstünde makro tuşu olan hali lazım. Driverından falan yapabildiğimiz.
Sağlak olduğunuzu varsayaraktan baş parmağının altında 2 tane tuş var. İnternet sayfalarında ileri geri yapıyor(varsayılan) ama programlanabilir tuşlar ikiside. Aslında tüm tuşlar programlanabiliyor. Makro var yani.

1667830801745.png

Bu bütçede Rival 3 alınmaz. Eliniz büyük değilse Pulsefire Haste en iyi seçenek.
Elinizin boyutu ve tutuş açınızı karşılaştırın.

Uzun süredir Logitech G300s kullanıyordum fakat zamanla çok ufak gelmeye başladı FPS oyunlarında adam vurmamı zorlaştırıyor. Çok büyük değil ama bu mousetan bir tık daha büyük mouse öneriniz var mıdır? Razer falan önerilere açığım. Bütçem 600. mouseumun fotoğrafını bıraktım TikTok'taki çene kası yapan elemanlara benziyor.

100 TL artırırsanız delux M800dB yoksa haste.

Geri
Yukarı