600 TL FPS oyunları için fare önerisi

annatar78

Decapat
Daha fazla  
İyi günler. Şu anda Razer DeathAdder V2 kullanıyorum. Tamamen kendiliğinden kablosunda temassızlık problemi meydana geldi. Razer global ve aralgame ürünün arkasında durmadı. Bu sebeple Razer dışında yeni mouse önerilerinizi bekliyorum. Genellikle FPS oyunları (Valorant vs) oynarım. Delikli tasarım pek istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Aklımda SteelSeries Prime FPS falan var.

Ürünlerinin arkasında neden durmadılar? Garantisi bitmiş miydi? Bitmediyse Tüketici Hakem Heyetine başvurun.

İyi günler. Şu anda Razer DeathAdder V2 kullanıyorum. Tamamen kendiliğinden kablosunda temassızlık problemi meydana geldi. Razer global ve aralgame ürünün arkasında durmadı. Bu sebeple Razer dışında yeni mouse önerilerinizi bekliyorum. Genellikle FPS oyunları (Valorant vs) oynarım. Delikli tasarım pek istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Aklımda SteelSeries Prime FPS falan var.

Zowie EC1-C modeline bakabilirsin.

Öncelikle geçmiş olsun hocam. Servis neden garanti kapsamına sokmadı ürünü? Almak istediğim modellerden biride Razer marka olduğu için merak ettim.Razer
Razer Global hatasını kabul etti ama türkiyede resmi olarak yokuz, yardımcı olamayız dedi. AralGame'de kullanıcı hatası dedi ama ürün kesinlikle deforme olmamıştı. Kablosunda da herhangi bir hasar gözükmüyor. Buna rağmen hiçbir şey yapmadılar. Bende ortada bozuk ürünle kaldım. Yoksa mousedan memnundum. Şu an almayı düşünmediğim Logitech bile servis olarak çok daha iyiydi.

Geri
Yukarı