600 TL gamepad önerisi

Mhmtx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
PC'de oyun oynamak için Game pad almak istiyorum. İlk başta Monster'ın Game padini düşündüm ancak kötü, küçük vs. diyenleri gördüm. Şarj ömrü uzun, PC destekleyen, herhangi bir sorunu olmayan Game pad önerisi yapabilecek var mıdır? PC'de Forza 4, hollow Knight, hades, Dead Cells vs. oyunlar oynayacağım. Dolayısıyla rb, lr tuşlarında gaz verirken kademeli falan olacak şekilde önerirseniz daha iyi olur. Daha önce Game pad kullanmadım ve terimlerini çok bilmiyorum yanlış söylersem aldırmayın :D). Yaklaşık 600TL bütçem var. Düzgün öneri yapabilecek olursa sevinirim. (uzun şarj ömrü olan Game padleri tercih ederim özellikle şarjı Full olduğunda en az 8-10 saat dayanabilecek olanları ve sorunu olmayanları(ölü bölge vs) )
  • Elim bir tık büyük :D küçük Game pad önerisi yapmazsanız sevinirim.
  • Arkadaşlar Game padin şarjı biterse direk kablosuyla bağlama falan yapabilir miyim? Yazarsanız sevinirim bu konuda bilgili olmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha bütçe ayırıp Xbox kolu düşün derim. Ya da ikinci el bakabilirsin Xbox oyun kolu tam sana göre.

Hocam bütçeyi biraz arttırabilirim ancak öneri istiyorum. Dediğim gibi bu kontroller konusun da hiç bilgim yok. Almışken sağlam, sorun çıkartmayacak, en az 2-3 yıl beni idare edecek Game pad arıyorum. Ne olduğu fark etmez düzgün öneri yapılırsa çok sevinirim ve tekrar yazayım PC'den oyun oynayacağım. Ayrıyeten Kıbrıs'ta yaşadığım için gidip mağazadan satın alamayacağım. Lütfen Trendyol, gitti gidiyor, Amazon gibi sitelerden gönderirseniz sevinirim.
Game pad de bir tık güzel dursun :D birkaç tane gördüm ancak görünüşü kötü olunca insanın alasıda gelmiyor açıkçası :)
Birkaç tane Sony DualSense Kablosuz PS5 Oyun Kolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunun gibi ya da Sony DualSense Turkuaz Kablosuz PS5 Oyun Kolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunun gibi Game pad buldum ancak bunlar PC ile oyun oynamayı destekliyor mu emin değilim. Bu ve bunların benzeri Game padler PC destekliyor mudur?

Hocam bütçeyi biraz arttırabilirim ancak öneri istiyorum. Dediğim gibi bu kontroller konusun da hiç bilgim yok. Almışken sağlam, sorun çıkartmayacak, en az 2-3 yıl beni idare edecek Game pad arıyorum. Ne olduğu fark etmez düzgün öneri yapılırsa çok sevinirim ve tekrar yazayım PC'den oyun oynayacağım. Ayrıyeten Kıbrıs'ta yaşadığım için gidip mağazadan satın alamayacağım. Lütfen Trendyol, gitti gidiyor, Amazon gibi sitelerden gönderirseniz sevinirim.
Game pad de bir tık güzel dursun :D birkaç tane gördüm ancak görünüşü kötü olunca insanın alasıda gelmiyor açıkçası :)
Hocam 9. Nesil Xbox gamepad alabilirsin 2. El alman daha iyi olur sıfır fiyatları uçuyor(güzel görünmesi için değişik versiyonları var ama fiyat artıyor öyle olunca)

Microsoft Xbox Wireless Controller Beyaz 9.Nesil Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor şu anda Xbox kolu olarak da bunu buldum PC destekliyormuş almaya değer midir?

Microsoft Xbox Wireless Controller Beyaz 9.Nesil Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor şu anda Xbox kolu olarak da bunu buldum PC destekliyormuş almaya değer midir? 2. el almak pek mantıklı gelmiyor zaten oyun delisi değilim günde en fazla 2-3 saat oynayacağım.

PC için en iyi kol her zaman Xbox kolu olmuştur alabilirsen tabii ki çok iyi olur.

Hocam DualSense'de alabilirsiniz şahsen bende bilgisayar için DualSense kullanıyorum ve 1-2 oyun hariç neredeyse çoğu oyunda titreşimleri dahil çalışıyor. Tabii birkaç eksiği var mesela DualSense'in Xbox kolu gibi bağla çalıştır desteği yok ayrıca çoğu oyunda oyun Xbox tuş düzeni olarak görünüyor

( XABY XBOX/ X O KARE YUVARLAK PS) birazcık alıştıktan sonra bence rahatlıkla kullanılabilir.

Birkaç program indirip ayar yapmanız oyundan oyuna göre değişebiliyor ancak bence biraz daha uğraşıp Xbox'a göre bataryalı, Gyroscope'lu dokunmatik alanı, ve tabii ki RGB şeritleri olan DualSense'i almanızı öneririm. Ayrıca birkaç programlardan biri olan Steam'i zaten kullanıyorsunuzdur, onda da çok basit 2-3 seçeneği açarak tüm kontrolcü destekleyen Steam oyunlarını oynayabilirsiniz.

Hocam DualSense'de alabilirsiniz şahsen bende bilgisayar için DualSense kullanıyorum ve 1-2 oyun hariç neredeyse çoğu oyunda titreşimleri dahil çalışıyor. Tabii birkaç eksiği var mesela DualSense'in Xbox kolu gibi bağla çalıştır desteği yok ayrıca çoğu oyunda oyun Xbox tuş düzeni olarak görünüyor.

( Xaby xbox/ X o kare yuvarlak PS) birazcık alıştıktan sonra bence rahatlıkla kullanılabilir.

Birkaç program indirip ayar yapmanız oyundan oyuna göre değişebiliyor ancak bence biraz daha uğraşıp Xbox'a göre bataryalı, Gyroscope'lu dokunmatik alanı, ve tabii ki RGB şeritleri olan DualSense'i almanızı öneririm. Ayrıca birkaç programlardan biri olan Steam'i zaten kullanıyorsunuzdur, onda da çok basit 2-3 seçeneği açarak tüm kontrolcü destekleyen Steam oyunlarını oynayabilirsiniz.

Hocam dualsensensi olan Game pad önerebilir misiniz? Ve Xbox ile aralarında çok fark var mıdır? Sanki içime https://www.hepsiburada.com/microso...l-microsoft-turkiye-garantili-pm-HB00000XWRM2 bu daha çok sindi gibi. Ayrıyeten dediğim gibi Kıbrıs'ta yaşadığım için sorunsuz istiyorum sorun olursa tekrar kargola garantiye gönder gelsin işi beni fazla uğraştırır.
Arkadaşlar bu Game padlerdeki şarj edilebilir pil olayı nedir? Alırken yanında mı gelir ne yapmalıyım yazar mısınız? Laptopumdan oyun oynayacağım dolayısıyla ekstra bir Wireless adaptörü falan almama gerek var mıdır? Ürünün yorumlarında alın 0 gecikme ile oynarsınız yazılmış. Aynı zamanda ürünün sürümünü güncellemek için kablo isteniyormuş. Bu kablo kutunun içinde var mıdır? Yoksa satın almam gerekmekte midir? Kusra bakmayın Game pad konusunda 0 bilgim var :D beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
Bu arada Game pad pilliymiş :( şarjlı Game pad önerisi yapabilecek var mıdır?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı