600 TL kablosuz kulak üstü kulaklık önerisi

ReDanger21

Picopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle iyi akşamlar. Bütçem 500-600TL arası.
Günlük kullanım için RGB filan olmasın. USB bağlantısı olması gerek, çünkü televizyonda falan kullanacağım Bluetooth olmasın. Çekim kapasitesi yüksek olsun televizyon nedense kablosuz aletlerin çekim kapasitesini yarıdan fazla indiriyor mesele 10 metreyse kapasite 2-3 metreye indiriyor çekim mesafesini. Şimdiden teşekkür ederim öneri yapanlara.

Böyle bir şey arıyorsun sanırım.

Sağ olun hocam ama attığınız kulaklık müşteri hizmetleri kulaklığı gibi 😀. Yani bunu dışarıda kullanmak komik olur. Benim istediğim Rampage Fury X gibi kulaklıklar ama daha ucuzları.

Sağ olun hocam ama attığınız kulaklık müşteri hizmetleri kulaklığı gibi 😀. Yani bunu dışarıda kullanmak komik olur. Benim istediğim Rampage Fury X gibi kulaklıklar ama daha ucuzları.
O zaman sen kulak üstü değil, kulak çevreleyen arıyorsun. O fiyat aralığında iyi bir kulaklık bulmak zor. Monster Pusat Lite varmış onu alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7.1 özelliği istiyorsan bunlar da var.

O zaman sen kulak üstü değil, kulak çevreleyen arıyorsun. O fiyat aralığında iyi bir kulaklık bulmak zor. Monster Pusat Lite varmış onu alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7.1 özelliği istiyorsan bunlar da var.

Evet hocam böyle kulaklıklar daha güzel. Sadece bunların Wireless olanları benim için daha iyi olur.

O zaman sen bunlardan arıyorsun ama sen bunları dışarda kullanamazsın ayrıca biraz bütçeyi de aşıyor. Bilgisayara bağlayıp kullanırsın USB'yi takınca sadece. Televizyona takınca olur mu bilemiyorum.

O zaman sen bunlardan arıyorsun ama sen bunları dışarıda kullanamazsın ayrıca biraz bütçeyi de aşıyor. Bilgisayara bağlayıp kullanırsın USB'yi takınca sadece. Televizyona takınca olur mu bilemiyorum.

Aynen hocam teşekkür ederim. Bende bu tarzlara bakıyordum.

Geri
Yukarı