600 TL klavye önerisi

Bütçe
600
Bütçe arttırmaya gerek yok, 600 liraya SteelSeries olarak bunu bulabilirsiniz zaten.

Bütçenizi 170 TL daha artırıp çok daha iyi olan bunu alabilirsiniz Steelseries Apex 3 Türkçe RGB Gaming Klavye | ITOPYA
Neye göre çok daha iyi dediniz bilmiyorum ama attığınız linkte hem stok yok hem de amazonda zaten 600 lira klavye.

Zevkler ve renkler. Tasarımı hoş, ışıklandırması güzel, belki sessiz bir şey istiyor. 600 TL az bir miktar değil ama klavye de kötü bir klavye değil.
Zevk ve renkler değil işte. Klavye mekanik bile değil ve 600TL en azından bir Red Switch olmalıydı. Mekanik olmaması zevk ve renklere girmiyor eksiye giriyor.

Zevk ve renkler değil işte. Klavye mekanik bile değil ve 600TL en azından bir Red Switch olmalıydı. Mekanik olmaması zevk ve renklere girmiyor eksiye giriyor.
Dediğiniz gibi, mekanik olmaması eksiye giriyor. Ama artılarını göz ardı etmeye gerek yok. 1 hafta önce öneri isteseydi Gigabyte Aorus K1 önerirdim. Cherry Mx Red kullanıyor ve gayet güzel bir klavye. Ama şu an piyasada kaliteli ve tasarımı güzel olan mekanik klavyelerin fiyatı uçuyor. Arkadaş da 'Steelseries olursa çok iyi olur' dediği için steelseries önerdim. Yoksa gidip şöyle bir klavye de önerebilirdim ama ence bu elma kesici klavye alınmaz. Switchleri ne kadar kaliteli olursa olsun tasarımı bana göre berbat. Kısaca, zevkler ve renkler.

Dediğiniz gibi, mekanik olmaması eksiye giriyor. Ama artılarını göz ardı etmeye gerek yok. 1 hafta önce öneri isteseydi Gigabyte Aorus K1 önerirdim. Cherry MX Red kullanıyor ve gayet güzel bir klavye. Ama şu an piyasada kaliteli ve tasarımı güzel olan mekanik klavyelerin fiyatı uçuyor. Arkadaş da 'SteelSeries olursa çok iyi olur' dediği için SteelSeries önerdim. Yoksa gidip şöyle bir klavye de önerebilirdim ama ence bu elma kesici klavye alınmaz. Switch'leri ne kadar kaliteli olursa olsun tasarımı bana göre berbat. Kısaca, zevkler ve renkler.

Mekanik olmayan klavye alınır mı o paraya (Apex3)

Mekanik olmayan klavye alınır mı o paraya (Apex3)
Tercih meselesi. Şahsen ben almam 600 liraya ama klavye kötü olduğundan değil, Black Friday yaklaştığı için. Ben de şu sıralar klavye alacağım ama 10 gün sonraki indirimlerde güzel bir klavye düşeceğini ümit ediyorum.

Edit: 2 gün önce biten Gigabyte Aorus K1 indirimi vardı, 600 liraydı tam. Keşke ondan önce konu açsaydınız.

Geri
Yukarı